Autor Wątek: Everdrive N8 gdzie kupię?  (Przeczytany 2211 razy)

chager01

  • Gość
Everdrive N8 gdzie kupię?
« dnia: 15.01.2016, 20:20:39 »
Jak w temacie, gdzie można nabyć Everdrive N8 do Pegasusa/Famicoma??

chager01

  • Gość
Odp: Everdrive N8 gdzie kupię?
« Odpowiedź #1 dnia: 23.01.2016, 08:36:37 »
Żeby nie zakładać nowego tematu, to mam pytanie. Ile taki Everdrive może kosztować?? Znalazłem na jednej stronie, ale cena 109$ jest odstraszająca.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8 gdzie kupię?
« Odpowiedź #2 dnia: 23.01.2016, 09:33:50 »
https://shop.retrogate.com/everdrive/everdrive-n8-buy

Odsyłam do: http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,6056.0.html
Tyle to właśnie kosztuje. To nie są tanie rzeczy jak mawiał klasyk  :D
« Ostatnia zmiana: 23.01.2016, 09:45:25 wysłana przez Vash »

chager01

  • Gość
Odp: Everdrive N8 gdzie kupię?
« Odpowiedź #3 dnia: 23.01.2016, 13:28:15 »
A stan gry można zapisywać?? Jeżeli tak, to na jakiej zasadzie to działa??

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8 gdzie kupię?
« Odpowiedź #4 dnia: 06.02.2016, 16:58:19 »
z tego co wiem na pegazusach nie działą zapisywanie save jedynie na oryginalej konsoli nintendo działa ale mogę się mylić. Ps. czy ten sklep wysyła do Polski ?

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8 gdzie kupię?
« Odpowiedź #5 dnia: 06.02.2016, 21:43:04 »
No ogólne koszty wyniosą ponad około 450zł, jak nie więcej, przy obecnych kursach dolara. :) Jak masz kasiorkę to kupuj. Taniej nie znajdziesz, bo to nie tam jakiś bazarowy okaz, tylko normalny towar jak chleb w sklepie, czyli nie ponegocjujesz w stylu, sory, nie dam 450zł, bo to za drogo, dam 300, a jak nie to spadaj. :D

pshq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8 gdzie kupię?
« Odpowiedź #6 dnia: 16.02.2016, 21:56:48 »
Nie od dziś wiadomo, że Chińczycy sprzedają wszystko. Okazuje się, że Everdrive'y też sprzedają, ale o dziwo… taniej niż u producenta?! :o Wychodzi mniej o ok. $30, na polskie pieniądze cena wynosi ok. 300 zł. Oczywiście dochodzą jeszcze koszty dostawy do Polski i ew. inne opłaty związane z przewozem przez granice, ale one przy tak niewielkim przedmiocie nie powinny przekroczyć 50 zł. Poniżej link do serwisu taobao:
http://world.taobao.com/item/39460955435.htm
Mają też inne modele, na NESa, SNESa, Nintendo 64, Sega Mega Drive. Nie wiem, jak to jest możliwe, ale mam teorię: Ukraińcy robią swoje kartridże "Made in Ukraine" w Chinach, a Chińczycy sobie robią nadmiarowe egzemplarze i sprzedają sami, tyle że taniej. Prawdopodobne? Jak dla mnie może być. Po Chińczykach się należy spodziewać niespodziewanego ;)

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8 gdzie kupię?
« Odpowiedź #7 dnia: 17.02.2016, 14:53:58 »
Everdrive'y od Krikzz'a nie są w żaden sposób powiązane z chińskimi egzemplarzami. Jakość chińskiej wersji jest beznadziejna, obcina się koszty poprzez używanie układów z niewiadomych źródeł, bądź niekompletne PCB. Chińskie Everdrive'y mają problem z niektórymi grami, mimo iż oficjalnie dodano wsparcie dla danej gry / mappera już dawno, to i tak na podróbce od skośnookich tytuł nie działa. Dodatkowo aktualizacje softu są niekompatybilne, nie dlatego, że Krikzz specjalnie modyfikuje soft, żeby nie dało się go wgrywać na podróbki, tylko znowu oszczędności na konstrukcji. Podsumowując - nie polecam.

Do tego jeszcze bryndza z kupowaniem oryginałów do Polski...