Witam, jak w tytule. Szukam gry w której jeździło się bliżej nieokreślonym sportowym samochodem, i żeby dojechać jak najdalej trzeba było zbierać paliwo i coś chyba jeszcze z pobocza. Kamera była zza samochodu, grafika dosyć ładna, no i na tamte czasy wydawała mi się dość skomplikowana. Przejrzałem nieco dział, dużo jest pytań o Road Fighter czy Micro Machines, ale odpowiedzi na swoje pytanie nie znalazłem.. Co to jest za gra? Dzięki z góry