Autor Wątek: sprzedam sporo gier dizzy i inne  (Przeczytany 4411 razy)

Bubumotors

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #15 dnia: 01.01.2016, 13:30:05 »
Tak wczoraj usiadłem z dziewczyną na allegro i patrze ktoś sprzedaje takie pięknę gry i mówię do niej, chyba mu dziewczyna każe sprzedać.

śmialiśmy się a tu naprawdę przez kobietę to wszystko

Łezka aż mi poleciała


matizc

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 503
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #16 dnia: 03.01.2016, 22:08:49 »
a juz myślałem, że Recca i Layla to oldschoolowe ładne piraty ;P

Co do dyskusji...po prostu kolekcjonerzy to kolekcjonerzy i cenią carty z chłodną głową. Allegro to inna bajka raz sprzedasz coś za stówkę innym razem pójdzie za 20 czy 30zł.

Kiedyś na aukcji u Machbeda kupiłem nie pamiętam, którą część... Bomber Mana w pięknym różowym carcie. Moim zdaniem była warta 30-50zł, a wylicytowałem za 6zł. Zapewne dzisiaj wystawiając poszłaby za więcej, ale takie jest allegro.
Machbed ma rację, że gry BIC nie są warte więcej jak 30zł za sztukę i to jest fakt, ale allegro pokazuje, że można kupić za 100zł cart z aliexpress :) jednak trzeba mieć farta, a nie raz pokazało allegro, że ten co wystawił aukcję od 1zł zarobił więcej od tego co wystawił gry za 50 :)
« Ostatnia zmiana: 03.01.2016, 22:25:33 wysłana przez matizc »

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #17 dnia: 05.01.2016, 21:24:58 »
Dizzy i stuntman poszły za 199 moim zdaniem i tak tanio czyli...

Jedrek85

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #18 dnia: 06.01.2016, 14:00:40 »
Czy mógłbyś mi wytłumaczyć kto/co to jest REMARKS? Pozwolę sobie odnieść się do tej aukcji "TOP GUN od REMARKS dla kolekcjonera"   http://allegro.pl/top-gun-od-remarks-dla-kolekcjonera-i5902448050.html.

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #19 dnia: 06.01.2016, 14:57:29 »
Remarks to zwiekszacz ceny kartridża niech Ci ludzie na forum wytłumaczą bo lepiej wiedzą

Jedrek85

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #20 dnia: 06.01.2016, 15:58:15 »
Szczerze mówiąc zapytałem bo rozbawiają mnie takie opisy aukcji gdy ktoś używa słów, których znaczenia najprawdopodobniej nie zna. Polecam zasięgnąć korepetycji z angielskiego w celu uniknięcia w przyszłości takich uwag (remarks)  jak moja :)

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #21 dnia: 06.01.2016, 16:32:44 »
posłuchaj mój drogi ten opis nie jest po to, żeby Ciebie bawił. Nie rozumiem czemu zarzucasz mi nieznajomość angielskiego. Nie rozumiem skąd to całe oburzenie? Czy to dlatego,  że dodałem ten szczegół w opisie aukcji? Moim zdaniem to  odrobinę zwieksza zainteresowanie przedmiotem. Miotasz się zupełnie niepotrzebnie. A jakby się uprzeć to poprostu nei znam angielskiego nie wie mco sprzedaję i napisałem, że z tyłu dyskietki jest napis remarks ale głupi jestem i nie wie mco to może ktoś wie? Pozdrawiam pegazusowego Jana Miodka :)

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #22 dnia: 06.01.2016, 16:34:24 »
może powinienem napisać, że mam g****ne podróbki nesa oddam za grosze i w zębach do domu przyniosę ? :) śmieszy mnie to oburzenie co jakiś czas ktoś mi pisze jakies glupoty zebym sie walnal w leb ze nikt tego nie kupi i takie tam. Zero kultury ;)

Luc84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #23 dnia: 06.01.2016, 22:02:40 »
Jak rozumiem chodzi o to że z tyłu cartridga jest zamiast wytłoczenia czy pustej przestrzeni, nalepka z uwagami (ang. remarks) żeby nie dotykać styków czy nie wystawiać carta na temperatury, czyli że dla kolekcjonerów to ma tam pewnie jakieś znaczenie że ta nalepka jest.

Natomiast tytuł aukcji sugeruje że to jest cart od jakiejś tajemniczej firmy Remarks, bo to jakby wystawić papierosy i napisać Marlboro od Minister Zdrowia Ostrzega ;) Jakby pisało "Top Gun z nalepka Remarks" czy coś w tym stylu to byłoby poprawnie.

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #24 dnia: 07.01.2016, 08:25:45 »
Luc84 chyba o to mu chodziło ja wiem ze to nie jest  jak Codemasters ale chyba jakiś wpływ na wartość kolekcjonerska ma?

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #25 dnia: 07.01.2016, 08:27:40 »
A tytuł aukcji ma ograniczoną ilość znaków wiec  składa się ze słów kluczowych a w opisie aukcji  nie czułem potrzeby pisać że to nic ważnego  i ze kto wie  co to jest ten wie.  Tyle w temacie napijmy sie;)

Luc84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: sprzedam sporo gier dizzy i inne
« Odpowiedź #26 dnia: 07.01.2016, 17:23:56 »
Luc84 chyba o to mu chodziło ja wiem ze to nie jest  jak Codemasters ale chyba jakiś wpływ na wartość kolekcjonerska ma?
Nie wiem, myślę że np. w 168in1 jakość tylnego labelu może mieć istotne znaczenie, natomiast w zwykłych cartach to na Allegro chyba rzadko pojawiają się fotki tylniej strony.