Autor Wątek: Witam wszystkich!  (Przeczytany 4365 razy)

cider_drinker

  • Gość
Witam wszystkich!
« dnia: 15.09.2013, 19:57:02 »
Witam Was koleżanki i koledzy.

Jestem studentem z rocznika 92. Na forum trafiłem już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Wynikło to z faktu, że w końcu postanowiłem wrócić do mojego dawnego hobby. Jestem posiadaczem MT-777DX, którego dostała moja siostra na 4 lub 5 urodziny jakieś 20 lat temu. Niestety ostatnio odmówił posłuszeństwa, dlatego tymczasowo korzystam z FunStation (straszny syf btw.).

Póki co, częściej używam emulatora, ale posiadam 21 cartów zgromadzonych w latach poprzednich - jest to jakiś początek. Moim celem jest poszerzenie biblioteki gier, zdobycie nowego sprzętu oraz naprawienie obecnego. Moim marzeniem jest posiadanie NES-a lub Famicoma oraz całego regału gier (nierealne ;)), a wzorem do naśladowania James Rolfe - AVGN. Fajnie też byłoby mieć inne konsole, co najmniej po kilka sztuk z każdej generacji.

Tak czy siak, witam i pozdrawiam.

PS. Gdyby ktoś miał jakieś gierki lub sprzęt do sprzedania, proszę o pw.
« Ostatnia zmiana: 15.09.2013, 19:59:50 wysłana przez cider_drinker »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #1 dnia: 15.09.2013, 20:25:26 »

cider_drinker

  • Gość
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #2 dnia: 15.09.2013, 21:37:59 »
Mcin, niestety mój nick jest bardziej przypadkowy. Aczkolwiek kawałek zacny :)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #3 dnia: 15.09.2013, 21:48:02 »
Witaj na forum :). Zawsze możesz zakupić everdriva i zagrać we wszystko na konsoli ;D. Baw się dobrze.

cider_drinker

  • Gość
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #4 dnia: 15.09.2013, 22:29:12 »
Nie siedze w temacie, ale everdrive to chyba jakas opcja z kartą pamięci? Brzmi niby fajnie, ale jednak lubie oldschoolowy klimat grania na konsoli i dmuchanie w carta, zeby tylko sie uruchomił :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #5 dnia: 15.09.2013, 23:10:53 »
Spróbujesz położyć łapy na rzadkiej i drogiej grze to zluzujesz z tym konserwatyzmem :>

cider_drinker

  • Gość
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #6 dnia: 15.09.2013, 23:26:23 »
Mcin, podejrzewam że wiem co masz na myśli. Trzeba jednak zauważyć, że każda gra tworzy wartość potencjalnie także dla następujących po Tobie użytkowników. Zatem gry stanowią pewną formę inwestycji. A może to tylko mój chory ekonomiczny mózg :D.

Pewnie masz rację, jestem nowicjuszem. Jeszcze do końca się nie wkręciłem. Ale mam nadzieje zostać pełnoprawnym szeregowcem Waszego forum.


Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #7 dnia: 16.09.2013, 16:47:28 »
Trochę przesadzasz. Inna sprawa, że co się już ma, chce się mieć na zawsze, a wiele tytułów jest nie do zdobycia dla mojego portfela. Mieć wszystkie gry w cenie 1 - bezcenne :>

cider_drinker

  • Gość
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #8 dnia: 16.09.2013, 17:16:06 »
Tak, pewnie masz rację co do mojej przesady. Tak jak mówiłem, jeszcze do końca nie poczułem klimat bycia kolekcjonerem.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #9 dnia: 16.09.2013, 17:18:47 »
Ech, znowu moje skrótowe wysławianie się popsuło wszystko. Chodziło mi o to, że przesadzasz uważając, że ja uważam, że ty jesteś nowicjuszem :P Szczerze, zwisa mi to, byleby sensownie się dało popisać jak człowiek z człowiekiem :>