Autor Wątek: Odp: Wycena sprzętu/gier na pegasusa/nesa/famicoma  (Przeczytany 1244 razy)

NKP

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
Odp: Wycena sprzętu/gier na pegasusa/nesa/famicoma
« dnia: 12.08.2013, 19:35:47 »
machbed: Czy ja was o coś pytałem? Po co się wpitalacie do dyskusji? Nikt was nie pytał o zdanie, chciałem poznać odpowiedź samej zainteresowanej. Stulcie dziubki i nie szczekajcie tyle. Kolejni ojcowie miłosierdzia się znaleźli.

1.Jeżeli chciałeś poznać zdanie zainteresowanej trzeba było napisać na prv, bo w temacie każdy się może wypowiedzieć
2.;Was; piszemy z Wielkiej litery
3. Sam stul dziubek-nie życzę sobie takich chamskich odpowiedzi nie mam 15 lat(bez obrazy dla osób w tm wieku),abyś się tak do mnie odnosił
4.Śmiało daj mi bana-nie mam dalej zamiaru udzielać się na tam mało demokratycznym forum.
5.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

machbed: Nikt cię tu nie trzyma. Nie płacz, nie dam ci bana. Poza tym z takimi zażaleniami zapraszam na prywatną wiadomość. Usunąłem ci jednego posta a ty beczysz jakbym ci prababcię gazetą zabił. Oldschool1996 miał dziesiątki postów wypieprzonych i jakoś jest tu z nami(z czego się cieszę). Jeśli ci coś nie pasuje to uciekaj, mamy demokrację. Możesz być na tym forum ale wcale nie musisz.


« Ostatnia zmiana: 12.08.2013, 20:53:33 wysłana przez machbed »