no a jak :p gierka jest w porządku, szkoda, że jakoś skoczków w klubie nie przybyło :/ Dawajcie ludzie, na to nie trzeba nawet mieć dużo wolnego czasu, bo skocznia zmieniana jest raz na tydzień, to chyba każdy zdąży spokojnie 2 skoki wykonać przez ten czas ;p