Autor Wątek: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p  (Przeczytany 5672 razy)

Evil

  • Gość
No właśnie, macie takie rzeczy, które chcielibyście wymazać ze swojego dotychczasowego życia, bądź zastąpić je innymi? Proszę o poważne potraktowanie tematu, nie piszcie postów typu "inaczej wypełniłbym kupon totolotka" "inaczej rozwiązałbym sprawdzian" itp.

Temat powstał pod wpływem pewnego dziwnego zjawiska, które mnie dotyka, aczkolwiek staram się o tym głośno nie mówić :D A mianowicie mam coś na kształt Deja Vu wymieszanego z jasnowidzeniem :> Czasem mam wrażenie, że dana sytuacja już się kiedyś wydarzyła a czasem nie wiadomo skąd znam przebieg tego co się za chwilę zdarzy, nawet wiem, co, kto i w którym momencie powie :/ Nie nabijajcie się tylko, bo piszę to zupełnie poważnie, nie jestem pijany ani nic w tym stylu, troszkę mnie to irytuje a nawet przeraża, szukałem o tym informacji i wiem, że sporo osób ma podobnie, ale niestety nie dowiedziałem się dlaczego, prawdopodobnie ma to związek z używaniem jakiegoś dodatkowego sektora mózgu, co u mnie jest dość dziwne, bo jak wiadomo mózgu nie posiadam :/ (może któreś z Was też tak ma? :>).

ed. a co do pytania zawartego w tytule wątku - gdybym miał taką możliwość wybrałbym zupełnie inny kierunek kształcenia. Oprócz tego mówiąc poważnie drugi raz nie zarejestrowałbym się na tym forum, bo stało się swoistym nałogiem, z którym po dziś dzień ciężko mi wygrać. Możliwe też, że wybrałbym życie poza granicami naszego kraju, w tej chwili nie mam serca żeby się stąd wynieść i raczej już nigdy tego nie zrobię. Oczywiście wszystko to, co było to też w jakimś sensie "część mnie" i nie wiem do końca czy chciałbym to zmieniać, ale temat wymaga odpowiedzi :p
« Ostatnia zmiana: 23.11.2008, 22:51:20 wysłana przez Evil »

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #1 dnia: 23.11.2008, 23:05:26 »
Kurcze Evil ja mam podobnie jak Ty, też mam takie deja vu z tym że mi do tego czasami wydaje się że coś co dzieje się aktualnie działo sie dosłownie kilka chwil wcześniej a czasami mam nawet tak że mam wrażenie że dzieje się to więcej niż drugi raz, np. trzy czy cztery razy ta sama sytuacja następująca zaraz jedna po drugiej, zupełnie jak by mi sie płyta zacieła :065:

a co do pytania w temacie, sam nie raz zadawałem sobie to pytanie i doszedłem do wniosku że jakichś kolosalnych zmian chyba bym nie wprowadzał bo inaczej nie był bym tym kim jestem teraz, może nie zrobił bym kilku rzeczy albo zrobił to czego nie zrobiłem

Evil

  • Gość
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #2 dnia: 23.11.2008, 23:09:43 »
Kurcze Evil ja mam podobnie jak Ty, też mam takie deja vu z tym że mi do tego czasami wydaje się że coś co dzieje się aktualnie działo sie dosłownie kilka chwil wcześniej

Głupie uczucie, nie? :p

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #3 dnia: 23.11.2008, 23:31:00 »
bardzo głupie, człowiek nie wie co sie dzieje, ja przynajmniej tak mam że po takim deja vu to przez chwile jestem zdezorientowany bo nie wiem czy to sie stało faktycznie dwa razy albo czy bardzo podobna sytuacja miała kiedyś miejsce czy po prostu wyobraźnia płata mi figle, czasami miałem nawet myśli że może powinienem przestać pić ale przechodziło mi po chwili :P :)

Evil

  • Gość
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #4 dnia: 23.11.2008, 23:35:33 »
ale to Ty masz nawet lepiej niż ja :p Bo jak Ci się coś wydarzy 4 razy pod rząd, to jest cacy. Pomyśl - pijesz setkę... 4 razy, prawię jakbyś pól litra obalił :F

potak

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #5 dnia: 23.11.2008, 23:36:43 »
Ja bym dużo rzeczy zmienił, aż za dużo...
Dużo się w życiu błędów popełnia:D Dużo osób sie krzywdzi świadomie i nieświadomie . Ja też bym zmienił kierunek kształcenia......w sumie to wszystko bym zmienił:D
A deja vu nie lubie.. zawsze jak sobie przypominam jak bym to robił( a raczej snil o tym) jestem niespokojny,bo zawsze mysle ze zaraz stanie sie cos zlego..

braknazwy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #6 dnia: 24.11.2008, 00:30:17 »
powiem któtko ... - całe moje życie..... MOże wysune sie troche dalej, ale chciałabym też zmienić życie innym ludzią, cofnać wskazówki.... szczególnie mojej mamie.... Co wiele w życiu się wycierpiała.... ;(;(
Szkoda tylko że tak nie idzie....

B@Q

  • Gość
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #7 dnia: 24.11.2008, 14:18:49 »
bardzo głupie, człowiek nie wie co sie dzieje, ja przynajmniej tak mam
Czy to nie są objawy kaca :P Taki malutki żarcik :P

hmmm... Moje lenistwo bym zmienił i bym się więcej uczył... :/ bezsens :P... I chciałbym aby moje szare komórki nie zanikały przez lenistwo :P

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #8 dnia: 24.11.2008, 20:28:34 »
też mam tak, ale w inny sposób tzn widze coś, a wtedy wydaje mi się, że tego dnia śniło mi się to. ale chodzi o drobiazgi. a naukowych wytłumaczeń jest kilka np to co ci się śniło, jest podobne do tego, co widzisz, i cisię wydaje że to to samo

jedno bym zmienił. nie grał bym na pegazusie. pozbyłbym się wszystkich moich nałogów tzn gry, komp ,internet, bo wszystko od tanków i contry się zaczęło. a jak tego nie dało by rady to nie psuł bym tyle joy'ów(joke). zmienił bym dużżżżo, dużo rzeczy. aż mi sie nie chce wymieniać:P

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #9 dnia: 25.11.2008, 20:09:39 »
Wiadro
« Ostatnia zmiana: 26.11.2008, 14:53:21 wysłana przez PegazusMaster »

Evil

  • Gość

kasiappp111

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Z krainy Codemasters...
    • Zobacz profil
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #11 dnia: 26.11.2008, 18:59:01 »
Pisze tutaj bo to w miare mądry temat (choc pisze tu Evil i nie wiem czy to sie nie wyklucza) no w kazdym razie jesli chodzi o to co bym zmienila w swoim zyciu to chcialabym sie urodzic BLONDYNKĄ bo nią NIE JESTEM a blondynkom wszystko sie wybacza nawet jak pomylą Austrię z Australią:)
A tak na serio to zmieniłabym taką jedną sytuację ale nie bede tu robić prywaty;D nieważne... i cofnelabym jeszcze albo raczej zmienila wiele slow jakie powiedzialam w zyciu:) i to tyle Spamu:D
« Ostatnia zmiana: 15.05.2009, 17:40:31 wysłana przez kasiappp111 »

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #12 dnia: 26.11.2008, 21:49:25 »
Ja Bym Zmienił żABKI na Biedronki, bo taniej, a Wiadro z dziurawego na nowe, albo na beczkę. Oczywiście cały czas jest mowa o dziurze w dachu. Dekarza, bym nie zmienił, bo nie mam, a mowa jest co bym zmienił. Dacu nie zmienię, bo nie umiem dlatego zostaje tylko wiadro..
« Ostatnia zmiana: 26.11.2008, 21:53:34 wysłana przez PegazusMaster »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Co byś zmienił, gdybyś mógł cofnąć wskazówki zegara? :p
« Odpowiedź #13 dnia: 08.02.2020, 19:31:08 »
Co bym zrobił? Ot gdyby była okazja cofnąć się do września 1996go to wybrałbym inne liceum ogólnokształcące. Zmarnowane cztery lata, niewykorzystany potencjał własny i użeranie się z lokalnym bydłem. Poza tym wiedząc to co teraz wiem, uciął bym kilka znajomości z tamtych czasów, które też odbiły się czkawką.. poza tym nic bym nie zmieniał. Wspominana zmiana szkoły sama zmieniła by wiele rzeczy w przyszlości :)