Heh, prawie 100% krytyki ale jednak krytyka jest potrzebna, żeby ulepszać swoje dzieła. Po pierwsze, moja główna uwaga jest taka, że całe video jest....zanudzające, strasznie martwe. Sądzę przez to, że.... gadasz z deka jak zombie

. Jak na mój gust, to te video samo w sobie jest zbyt ciche, powinieneś je przygłosić (to nie jest sprawa rzecz jasna moich głośników, są ustawione jak powinny). Jeszcze zauważyłem, że chyba w ogóle się nie przygotowałeś pod względem technicznym do nagrywania bo sam ekran jest strasznie mały na filmie i zajmuje jakąś 1/6 ekranu zamiast być odpowiednio rozciągnięte.
Wiadomo, nie należy też zapominać, że nie wszystko da radę perfekcyjnie zrobić od razu. Następny film musi wyjść lepiej

P.S. Tak przy okazji to...... jak kręcisz film w stylu "Let's play" no to PRZECHODŹ CAŁĄ GRĘ, to jest główny cel takich filmików, na dodatek skwasiłeś cały szmat gry przed końcem
