Tycior nie twierdzę, że jestem aniołkiem, bo zdarzyło mi się tu coś ściągnąć, tu coś przepisać, w moim przypadku było to utrudnione, bo nawet nie wiesz jak ciężko ściągać przy alfabecie Braile'a, ale nieważne. Cóż, ja tam mam za sobą szkółkę i jest git sobie pracuje i wiodę spokojne życie, bo sobie na to zapracowałem a łatfo niebyło, bo kto powiedział, że ma być? A Kuback? Młody jest, wiele rzeczy i sytuacji przed nim jak to przejdzie tak będzie potem, trzymaj sie chłopie i powodzenia bez względu na to jak jedziesz z nauką, pozdro, tyle ode mnie w temacie.