Autor Wątek: Zlecę wykonanie grafiki.  (Przeczytany 1342 razy)

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Zlecę wykonanie grafiki.
« dnia: 18.05.2012, 17:21:54 »
Zlecę wykonanie nastepujacej grafiki:
- firmowe logo na stronę internetową
- firmowy szyld
- ulotki reklamowe

Powazna oferta. Osoby dobrze czujace sie w grafice komputerowej prosze o info, dobrze zaplace za wykonanie dobrych projektow. Wiecej info na e-mail, PM, albo GG.