Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Hyde Park
»
POMÓŻ KLIKAJĄC TO NIC NIE KOSZTUJE !
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: POMÓŻ KLIKAJĄC TO NIC NIE KOSZTUJE ! (Przeczytany 1786 razy)
CZACHA
Użytkownik
Wiadomości: 95
Kto ma pada ten ma władze !!!!!
POMÓŻ KLIKAJĄC TO NIC NIE KOSZTUJE !
«
dnia:
28.01.2012, 20:50:51 »
jak w temacie wystarczy kliknąć
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk
wystarczy kliknąć na pajacyka
http://www.okruszek.org.pl/dziekujemy.php
tutaj na chleb
http://www.habitat.pl/klikacz.php
na domek
PS:taka mała propozycja żeby umieścić te linki gdzieś na forum albo na stronie głównej. Myślę że każdy może kliknąć codziennie przy odwiedzaniu forum
Zapisane
djwebster
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 195
Odp: POMÓŻ KLIKAJĄC TO NIC NIE KOSZTUJE !
«
Odpowiedź #1 dnia:
28.01.2012, 21:45:48 »
pajacyka to ja codziennie z rana odpalam
Zapisane
Spikain
Użytkownik
Wiadomości: 59
NOW BACK TO THE GOOD PART!
Odp: POMÓŻ KLIKAJĄC TO NIC NIE KOSZTUJE !
«
Odpowiedź #2 dnia:
28.01.2012, 22:20:30 »
Ja też
Zapisane
Stalowy
Użytkownik
Wiadomości: 36
W małym pikselu wielka siła!
Odp: POMÓŻ KLIKAJĄC TO NIC NIE KOSZTUJE !
«
Odpowiedź #3 dnia:
28.01.2012, 22:23:10 »
Ja również i to BEZAPELACYJNIE!
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Hyde Park
»
POMÓŻ KLIKAJĄC TO NIC NIE KOSZTUJE !