No to koniec, jesteśmy *Removed by ACTA*, ja jestem ciekaw co Anonymous zrobią, i ciekawe czy posiadają te "Tajne info", o którym tak głośno?
Spikain, czemu wszystko musi być kara, jest jeszcze Kro, Pol, i ew. Kiwiszą. Kultura polskich Dynamitardów.
Chociaż dobrze że Photoshopa mam w Trialu, a za niedługo i Klucz licencyjny :3
Ale pytanie do was, jak skopiuje sobie jakiegoś Anime/Manga rysunek to też się mogą do mnie *Removed by ACTA*?
Chodzi mi o to że np. Renderów użyje do moich Prac, to czy takie coś bedzie sprawiać problem?