A teraz internauci wysyłają e-maile z protestami przeciwko ACTA do posłów,senatorów itd ( sam nawet wysyłałem).
Daję 99,999999% pewności, że to g@wno da, przecież ich to wuj obchodzi, że ludzie się buntują

. Amerykańców to nie obchodzi, ludzie ściągają nielegalnie ich filmy, gry, programy itp. przez co tracą kasę i nie mają biznesu dlatego mają ochotę ludziom pyski wyprostować i tyle, koniec tematu, taka jest przykra prawda.
P.S. Heheh, takie "ostrzeżenie" ode mnie: jeżeli planowaliście coś ściągnąć/wgrać/przekazać to korzystajcie z rapidshara dopóki nie jest za późno :F .