Autor Wątek: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??  (Przeczytany 5149 razy)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
"zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« dnia: 13.01.2012, 15:40:32 »
Siemacie, tak jak nazwa tematu mówi, piszemy tutaj o różnych stronach internetowych na których można "zarabiać".

Zauważyłem, że bardzo popularnym mega wałem jest amerykański internetowy serwis zwany A.W.Surveys: http://www.awsurveys.com/
Niby taki genialny serwis, na którym można zarabiać bardzo grubą kasę na polecaniu stron :P . Najczęściej widziałem w internecie tematy w stylu "Chcesz zarabiać 25$ dziennie?? NIC TRUDNEGO!! WEJDŹ!!", aczkolwiek.... z ciekawości wszedłem i zobaczyłem co jest grane. Jakiś koleś mówi, że za polecenie linka można dostać 2$ a za niektóre najpopularniejsze nawet 6$. No dobra, to sobie założyłem tam konto i co ciekawe, wpisując swój nieaktualny już mail i w polu nazwiska po prostu "P" bez żadnych regulaminów i maili weryfikacyjnych od razu się zarejestrowałem i zalogowałem :o . No i w stronach do zrecenzowania faktycznie jest napisane, żeby poświęcić 5-10 minut na zrecenzowanie tych stron i napisać przynajmniej 3 zdania. No to mówiąc szczerze, sam pisałem tak jak inni polecali "nice" "awesome" "good site" i od razu po kilku minutach mój stan konta wynosił 17$ :P . Jak dla mnie to było nie do uwierzenia, żeby automatycznie za kilka wciśnięć klawisza dostał tyle kasy, równie dobrze mógłbym wpisać "g*wno" i by przyjęło moją opinię :P .

Cały sęk tkwi w tym, że podobno po zarejestrowaniu się na tej stronie na start dostajemy 7 stron do zrecenzowania, a potem co miesiąc dostajemy bodajże bonusową jedną ale minimum do wypłaty to jest 50$ :D . Można co prawda zarobić 1.25$ na poleceniu znajomym tej strony i też można uzbierać szybko kasę. Z tego co czytałem to rezultat jest taki, że ci kolesie powinni wpłacić kasę w ciągu 5 dni ale potem okazuje się, że nic miesiącami nie wpływa żadna kasa albo potem konto zostaje usuwane albo blokowane :D . Cholera wie czy czasem nie z powodu wpisywania zwykłych słów "good" albo "nice" bo tak naprawdę taka opinia im się dosłownie do dupy przyda czy może po prostu oni są fi**ami którzy wkręcają ludzi. Niestety prędzej obstawiałbym to drugie. 99% opinii w sieci jest taka, że oni nie wpłacają pieniędzy i na tym się kończy wszystko, niektórzy niby dostają kasę i nawet podawali dowody nadania ale np. z potrąconymi 25$, ciekawe za co niby :P . No nie wiem, jak dla mnie w rezultacie bym potwierdził to jako scam i oszustwo tą stronę, bo już po samym wejściu widać, że jest do kitu zrobiona i z napisami w stylu "Get 6$ free!!" i braku jakichkolwiek regulaminów coś musiało być nie tak, a szczególnie mnie rozśmieszyło na dole strony "Copyright © 2011 AWSurveys.com. All rights reserved. Part of the Aclarn Inc. Network." :D :D :D . No nic, sam nie tracąc czasu wywaliłem tam konto po jakiś 1-2 godzinach po rejestracji.


Rzekomo innym sposobem zarabiania jest klikanie na reklamy i zarabianie jakiś 1-2 (albo i wyjątkowo 3) centów za kliknięcie w reklamę albo dostawanie 20$ za surfowanie w internecie. No cóż, z takich stron wyczytałem, że zarobki nie są jakieś porażające (20-60$ na miesiąc) ale przynajmniej okazują się być bardziej wiarygodne niż 25$ dziennie za nic :P . Wydaje mi się, że klikanie w reklamy nie jest wielkim wysiłkiem i może akurat opłaca im się płacić 1-3 centy za odwiedzenie strony i robienie im dalszego biznesu, aczkolwiek, opinie też czytałem bardzo różne. Co o tym wszystkim myślicie?? Ja jednak bardziej uważam i wydaje mi się, że to jest zwyczajnie sztuczna ściema :P .
« Ostatnia zmiana: 13.01.2012, 15:42:38 wysłana przez MaarioS »

newander88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Zawsze piecz ciasteczka
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #1 dnia: 13.01.2012, 15:49:46 »
Zarabiać na stronach internetowych możesz i to nie mało, ale tylko na swoich. Te wszystkie śmieszne strony które oferują zarabianie za oglądanie/klikanie zniechęcają ludzi do uzbierania kwoty do wypłaty, bo zwykle na początku kasa "rośnie" ale czym bliżej wypłaty tym trudniej zarobić cokolwiek. Zniechęcony user szuka czego innego, a firma ma kase w kieszeni.

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #2 dnia: 13.01.2012, 19:55:35 »
Mój kumpel za "pracował" na lockerz.com i po dwóch latach dostał IPoda.

DarkwindDuckRules!

  • Weteran Darkwinga
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • I Am Darkwing Duck!
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #3 dnia: 14.01.2012, 10:19:39 »
Jeśli chcesz porządnie zarobić kase to polecam założenie prywatnego serwera gry Metin2 ,stronki i itemshopa,na jakimś serwerze za krwawą zbroje hwang ludzie płacili po 40-60zł więc to jest zarobek,bo zawsze znajdzie się fala neosów którzy kupują zbroje z IS zamiast zrobić je w grze :)

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #4 dnia: 14.01.2012, 10:29:10 »
Darkwind, jak chcesz porządnie zarobić to się weź za robotę. Chcąc tak zarobić żeby się nie orobić trzeba mieć na prawdę dobry i przyszłościowy pomysł. A założenie strony typu lokerz to dobry pomysł, ale to tego trzeba mieć trochę wiedzy na temat webmasteringu i mieć trochę kasy na inwestycje w nagrody. Rzucić jakiś ochłap a dzieci neo będą klikać po 2 lata w durne reklamy żeby wygrać pendrive'a albo ipoda.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #5 dnia: 14.01.2012, 12:04:25 »
Ja powiem Ci tak MaarioS w wiekszosci to jest sciema, bo zeruja na tym, ze zapisuja sie do tego ludzie z calego swiata i nikt i tak ich nie pozwie. Wiekszosc ludzi i tak nie zarobi nawet minimum do wyplaty, wiec nie bedzie w stanie sprawdzic, czy jest to wyplacalne czy nie.

Natomiast to co oni pisza o kwotach itp. to jest to jak najbardziej oplacalny biznes i dla nich i dla uzytkownikow. Wiec nie mozna stwierdzic, ze jest to sciema. Odnoszac sie do pierwszego pomyslu z pisaniem recenzji stron. Placenie 1 - 2$ za porzadnie napisana recenzje strony to dosyc malo i by im sie oplacilo. Moga dzialac tak ze robia odsiew - placa Tym co napisali ladne recki, poprawne, bez bledow natomiast innych banuja, co pisza jakies smieciowe teksty lub kopiuja z innych stron. Jakby komus mieli zlecac takie teksty to by placili z 5$ a tak maja za 1$ czy 2$, a jakis dzieciak z USA sie cieszy ze zarobi na kino.

Kolejny pomysl jaki jets popularny to ogladanie reklam, wchodzenie na strony. Komus sie moze wydawac ze jest to duzo - $25. Tylko, ze taka kwote sie zbiera bardzo dlugo, a przelicznki jest taki, ze wlasciciel strony od reklamodawcy dosataje 100$, a nam wyplaca 1/4 tej kwoty czyli $25. Odliczajac jakies wydatki na serwery i obsluge (25$) to na czysto wychodzi na 50$. Zloty biznes. Nie ma wiec powodow do oszukiwania ludzi - trzeba jedynie dbac o popularnosc serwisu i zdobywac nowych reklamodawcow. Z tego co slyszalem sporo z takich serwisow jest wyplacalnych i sa opinie w necie ze ludzie cos na tym zarabiaja.

Wezcie uwage tez, ze mozna by przyjac taki przelicznik, ze dla Amerykanca 25$ to jak dla nas 25zl, wiec idea zarobienia takiej kwoty w takim serwisie nie jest zbyt oszalamiajaca patrzac na ilosc czasu jaka trzeba ogladac reklamy. Natomiast dla nas jest to juz bardziej oplacalne bo po przeliczeniu to ok. 80 zl (u nas np. za to pojdziesz do kina z 4 - 5 razy, a w USA za 25$ pojdziesz do kina 1 czy 2 razy) Jak wielkie firmy placa za 1 reklame w TV gube tysiace zlotych czy dolarow i zamawiaja tych reklam w setkach to moga sobie wydac np. 50 000$, co jest pewnie stawka za reklame w prime timie w USA i za to kupia reklame w tym systemie ktora obejrzy miliony internautow, wiec zasieg bedzie spory, a dla takiej firmy to wydatek jak dla nas kupno paczki zapalek ;)
« Ostatnia zmiana: 14.01.2012, 12:06:18 wysłana przez Carnagge »

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #6 dnia: 11.05.2013, 13:06:14 »
Są sprawdzone sposoby na zarabianie kasy;
-Bitcoin, kryptowaluta, ale musiałbyś poczytać na wikipedii, mozesz zarobić na tym kasiorke niemałą, wystarczy darmowy prąd i dobry sprzęt.
-Bypass Surveys: wrzucasz jakiś plik i zarabiasz na jego pobraniu.
Astrocash, FireCash itp

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #7 dnia: 11.05.2013, 15:49:19 »
Tyle ile zarobisz to wydasz więcej na zużyty prąd podczas "zarabiania". A czasem na prąd wydasz nawet więcej niz zarobisz. Zatem nie zarobisz nic bo zysk to tylko ten osiągniety na czysto, po odtrąceniu wszystkich dodatkowych opłat :)

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #8 dnia: 11.05.2013, 22:04:58 »
Na YouTube można zarobić jakieś 50 $ za 100 tysięcy wyświetleń nagrania na tym serwisie.

A co do innych form zarobkowania w internecie, to przypadkiem natrafiłem na coś takiego (brzmi ciekawie, ale jakoś nie chciało mi się w to bawić):
http://rafalkujawa.pl/2013/04/jak-w-prosty-sposob-zarobic-na-polskim-projekcie-apolandia-i-pomoc-przy-tym-innym-gotowa-instrukcja-dla-kazdego-opinie-o-darczyncy-eu/
http://darczyncy.eu/

1990_in_1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #9 dnia: 11.05.2013, 22:51:01 »
"Rzekomo innym sposobem zarabiania jest klikanie na reklamy i zarabianie jakiś 1-2 (albo i wyjątkowo 3) centów za kliknięcie w reklamę albo dostawanie 20$ za surfowanie w internecie. No cóż, z takich stron wyczytałem, że zarobki nie są jakieś porażające (20-60$ na miesiąc) ale przynajmniej okazują się być bardziej wiarygodne niż 25$ dziennie za nic Język . Wydaje mi się, że klikanie w reklamy nie jest wielkim wysiłkiem i może akurat opłaca im się płacić 1-3 centy za odwiedzenie strony i robienie im dalszego biznesu, aczkolwiek, opinie też czytałem bardzo różne. Co o tym wszystkim myślicie?? Ja jednak bardziej uważam i wydaje mi się, że to jest zwyczajnie sztuczna ściema Język ."

Jak ci witki po dwóch miesiącach nie opadną to spoko, "dostaniesz" na kebaba, tylko PayPal odbierze Ci po drodze sosy i połowę mięska. Przez czas klikania nauczysz się czegokolwiek pożytecznego dającego +1 do zarobków

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #10 dnia: 12.05.2013, 00:22:54 »
Nie trzeba klikać w reklamy, wystarczy pobrać bota, który będzie sobie pracował w tle, nabijając ci te parę dolców na paypala miesięcznie. Chcąc na prawdę zarobić solidną kasę w necie trzeba się przede wszystkim znać dobrze na tworzeniu stron i co ważniejsze mieć jakiś złoty pomysł na stronę, która zrobi furorę, czego przykładem są "spryciarze".

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: "zarabianie" w internecie-wierzycie w to??
« Odpowiedź #11 dnia: 03.08.2013, 09:01:08 »
Na Zlocie pokazałem MaarioS'owi jak zarabiać kasiorkę.
Posłużę się tutaj moim doświadczeniem.
Serwis Astrocash.org umożliwia zarabianie pieniędzy na pobraniu naszego pliku.
Poczytajcie sobie o PPA (Pay Per Action), w skrócie, ktoś pobiera nasz plik, ma wypełnić ankietę z subskrypcją i przychodzi mu SMS z nr. PIN. I za to dostajesz stawki.
STAWKI
Co do stawek to jest różnie.
20$ - Francja (tak te skubańce dają serio dużo, raz było ze tam dawał jakieś centy, ale to zależy jaką ofertę wypełni. Ale strasznie ciężko trafić na niego, musiałbys wiedziec czego szukają)
7$ - Hiszpania
2$ - Polska (o dziwo o.O)
1.50$ - 0.99$ - Ameryka (musiałbyś chyba jakoś burgera albo Big Maca uploadować aby pobierali)
0.23$ - Brazylia
0.04$ - Indonezja (XDDDDDDDDDDDDD)
Jak Zarobić?
Musisz trafić na odpowiednią niszę, daję tu REFLINKA, jesli przez niego sie regniesz to pomogę ci w osiągnięciu Sukcesu. Only GG albo PW. Nie podam wam tego tutaj ;)
ZAROBKI
Wszystko nie jest fejkiem i to działa jak powinno.
Aktualny stan na 3.08.2013

Tutaj zlecenie przelewu na PayPal
« Ostatnia zmiana: 03.08.2013, 09:06:17 wysłana przez Roben »