Witajcie forumowicze poszukuje gierki na pegazusa
oto co pamiętam z gry:
Chodziło się ludzikiem i przestawiało klocki/paczki w różnych labiryntach aby przejść level . Szukałem wszędzie ale nie moge znaleźć możliwe że jakiś fan pegazusa z was zna tą oto grę .
Porsiłbym was o szybką i trafną odpowiedź.