Wprawdzie urodziny mam za 100 lat, ale pomysł jest ok, a czy jest jakaś różnica w tym czy to będzie info o urodzinach, czy o imieninach, może byłoby łatwiej? Nie byłoby problemu z datami, a i życzenia by były, no i dalej tajemnicą owiany byłby wiek użytkowników.