Dzięki Staszker. zrobię co się da , forum jest niestety puste ponieważ mam tą stronę od tak naprawdę 3 dni no i mam mało użytkowników, a co do gierek to też w nie grałem i lubię grać w perfect parking. A moje filmy widziałeś? Pozdro i zapraszam innych do komentowania może Evil skomentuje??