Autor Wątek: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)  (Przeczytany 8559 razy)

ania19

  • Gość
Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« dnia: 05.09.2008, 21:17:09 »
Chodzi mi o zdania, które szczególnie zapadły Wam w pamięć, może śmieszne, może całkiem poważne, takie, które zwaliły Was z nóg, coś, co utkwiło Wam w pamięci :P

Mój hit lata to: "Synku, podaj mamusi browara"  :F

Z poważnych było tego wiele, jedno z nich to "Dobrze, że jesteś". :)

Teti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #1 dnia: 06.09.2008, 21:28:26 »
Wiele wiele jest takich tekstów. Zarówno śmieśnych jak i poważnych. Przykłady? Trudno mi teraz przytoczyć...Hm może" nie ma większej czy mniejszej połowy, ale pewnie większa połowa z was tego nie rozumie", "Złość rodziców jest niedodłącznym dowodem ich miłości", "Wiesz jaki jest twój najwięszy problem- wiem, jestem taki sexowny...wrrr"

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #2 dnia: 09.09.2008, 22:15:17 »
"...Tatusiu jak pomogę ci z układaniem zabawek to puścisz mnie do klubu nocnego ? " (Taka czarna komedia, ale tytuł z głowy wyleciał)
"...Skręcił kark próbując zrobić sobie ****..." (Sprzedawcy 1)
"...Nie powinno cię dziś tu nie być ?..." (Sprzedawcy 1)

Sprzedawcy 1: (Jeden z najlepszych momentów)
http://www.youtube.com/watch?v=n6lzEhoXads&feature=related
« Ostatnia zmiana: 11.09.2008, 23:07:18 wysłana przez PegazusMaster »

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #3 dnia: 12.09.2008, 21:29:56 »
Przykre ale prawdziwe...

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja

... prawdziwe i zabawne...

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę

Evil

  • Gość
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #4 dnia: 12.09.2008, 22:12:20 »
nie powiem kogo cytuję, ale jakże to zdanie prawdziwe :p

"Ty naprawdę jesteś pierdołą" :D

ania19

  • Gość
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #5 dnia: 12.09.2008, 22:18:34 »
Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja

Jedna z moich ulubionych kwestii :)

ale mój faworyt to cytat Stanisława o starej pierdole (za przeproszeniem, ostatni wyraz brzydko się odmienia :P)

Stasiu, to musiała jakaś świetna babka powiedzieć, błyskotliwa i spostrzegawcza jak diabli!

Evil

  • Gość
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #6 dnia: 12.09.2008, 22:20:15 »
to chłop jakiś powiedział chyba, w dodatku mało bystry :P

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #7 dnia: 12.09.2008, 22:22:22 »
mam tylko nadzieje ze ta "pierdoła" nie odnosi się do wcześniejszego posta i tylko tak przez przypadek znalazł  a się pod nim ;)

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #8 dnia: 13.09.2008, 23:07:02 »
"...PegazusMaster właśnie pozbył się wszystkich romów i emulatorów z komputera..."
"...Od dziś PegazusMaster zaczYna od nowa kolekcjonować romy..."

paula9410

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #9 dnia: 17.09.2008, 19:36:07 »
Piękne zdanie z pocztówki, którego nie zapomnę: " Jeden dzień może być perłą, a wiek może nic nie znaczyć..."
« Ostatnia zmiana: 29.11.2008, 22:22:15 wysłana przez Evil »

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #10 dnia: 28.09.2008, 10:50:48 »
"evil zostatnie tatusiem :) "

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2925
    • Zobacz profil
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #11 dnia: 28.09.2008, 15:20:49 »
proponuje zaopatrzyć się w zapas joyów, żeby odpowiednio wycj=hować młode pokolenie fanów pegasusa.

Evil

  • Gość
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #12 dnia: 20.11.2008, 19:04:22 »
"Jeżeli zdołasz zachować spokój, chociażby wszyscy go stracili, Ciebie oskarżając.
Jeżeli nadal masz nadzieję, chociażby wszyscy o Tobie zwątpili, licząc się jednak z ich zastrzeżeniem.
Jeżeli nie odpowiadasz na nienawiść nienawiścią, nie udając jednakże mędrca i świętego.
Jeżeli marząc - nie ulegasz marzeniom.
Jeżeli rozumując - rozumowania nie czynisz celem.
Jeżeli umiesz przyjąć sukces i porażkę, traktując jednakowo te złudzenia.
Jeżeli ścierpisz wypaczenie prawdy przez Ciebie głoszonej, kiedy krętacze czynią z niej zasadzkę, by wydrwić naiwnych, albo zaakceptujesz ruinę tego, co było treścią Twojego życia, kiedy pokornie zaczniesz odbudowę zużytymi już narzędziami.
Jeśli potrafisz na jednej szali położyć wszystkie Twoje sukcesy i potrafisz zaryzykować, stawiając wszystko na jedną kartę, jeśli potrafisz przegrać i zacząć wszystko od początku, bez słowa, nie żaląc się, że przegrałeś.
Jeżeli umiesz zmusić serce, nerwy, siły, by nie zawiodły, choćbyś od dawna czuł ich wyczerpanie, byleby wytrwać, gdy poza wolą nic już nie mówi o wytrwaniu.
Jeżeli umiesz rozmawiać z nieuczciwymi, nie tracąc uczciwości lub spacerować z królem w sposób naturalny.
Jeżeli nie mogą Cię zranić nieprzyjaciele ani serdeczni przyjaciele.
Jeżeli cenisz wszystkich ludzi, nikogo nie przeceniając.
Jeżeli potrafisz spożytkować każdą minutę, nadając wartość każdej przemijającej chwili, Twoja jest ziemia i wszystko, co na niej, i co najważniejsze - będziesz Człowiekiem..."

Rudyard Kipling


i jeszcze takie z Alberta Einsteina, mogę coś pomylić, bo z głowy napisane:

"Są dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, z tym ze tego pierwszego nie jestem pewien"

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
« Ostatnia zmiana: 20.11.2008, 19:19:02 wysłana przez Evil »

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #13 dnia: 29.11.2008, 13:47:20 »
Autor: Yellow, zwany także Żółtym, Łysym, Lemonem, W mordę pijakiem itp, itd,

Przemyślenia z cyklu "Spotkania z Wódką, miłością i przyjaciółką"

Otóż stały związek,... a szczególnie jego początek, wyzwala... w nas najgłębiej skrywane... dotychczas dobre cechy...mówię wam... słuchacze moi mili, azaliż naprawdę jest tak jak mówię... spójrzcie na przykład na męskie... pokoje, jakże cudownie...przygotowane i sterylne podczas pierwszych schadzek... z nowa luba, jakże wtedy się staramy... jakież to uczucia i motywy nami sterują...piękny zaiste jest to okres... A później to już nam wszystko... jedno czy robimy to na... paczkach po chipsach oraz puszkach po browarach... piwie znaczy bezalkoholowym...czy na łożu starannie przygotowanym i usłanym płatkami róż... demon z nas wychodzi... DEMON i siły nieczyste, zło całe... (zejście)

Jest to cytat z ostatniej czterodniowej imprezy, który od kilku dni krąży po gg wszystkich którzy mnie znają, albo którzy byli na tej popijawie :) tak go tu wstawiłem bo ciekawy moim zdaniem :) Kropki to przekleństwa lub beknięcia... kumpel który to pisał mówił ze mniej więcej jest takie jak mówiłem :)

Co ciekawe ci, którzy widzieli mnie po raz pierwszy myśleli ze jestem studentem filozofii albo już tam mam jakiś doktoracik :) Ponoć ze 7 wykładów dałem póki nie padłem :) Hehehe i co ma się tą fantazje :)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2925
    • Zobacz profil
Odp: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)
« Odpowiedź #14 dnia: 29.11.2008, 18:18:51 »
Ludzie na tym forum mają walnięte w głowie.Jest tak między innym, ponieważ cofnęli się do czasów pegasusa.Czuję się tu jak w domu!

sam też kiedyś na to wpadłem, ale bałem sie napisać co tak naprawde myśle o evilu. w końcu to mod:P

[Evil] Temat przeczyszczony, teksty od nauczycieli, tudzież zasłyszane na szkolnym korytarzu/w ławce/w łazience pisać w wątku Tym, czyli o szkole. Chyba, że rzeczywiście, któryś z nich jest na tyle kultowy, że można go napisać w tym temacie. Oczywiście wszelkie ciekawe cytaty z forum (jak chociażby powyżej) można tutaj śmiało wpisywać :)
« Ostatnia zmiana: 29.11.2008, 23:11:51 wysłana przez Evil »