Autor Wątek: Wspomnienia  (Przeczytany 54442 razy)

Mati

  • Gość
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #45 dnia: 26.09.2009, 17:11:42 »
Ja wam cos powiem koledzy.
To, ze wasi znajomi juz zapominaja o pegu, albo czasem zagraja to pieprzyc to.
Zato my pokazmy, ze on niezginie, bedzie z nami, niech cala Pl fanow, stron, for o Pegu pokaze, ze to piekne wspomnienie odzywa i bbedzie z nami do konca. Niepozwolmy na Pegasus is dath nigdy!
Mcin: powinno być "Pegasus will never be death!" :)
« Ostatnia zmiana: 26.09.2009, 17:47:21 wysłana przez Mcin »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #46 dnia: 12.10.2009, 21:07:10 »
Jest tylu fanów, że nie zginie  8)
« Ostatnia zmiana: 12.10.2009, 21:09:34 wysłana przez machbed »

Mati

  • Gość
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #47 dnia: 12.10.2009, 21:12:38 »
Nom Machbed na dzien dzisiejszy, mozna powiedziec, ze fanow przybywa co cieszy i to bardzo.

Buu

  • Gość
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #48 dnia: 13.10.2009, 18:58:08 »
Niepozwolmy na Pegasus is dath nigdy!

To mnie rozwaliło maksymalnie  ;D  jeszcze nie mogę sie przestać turlać hahaha!!!
Ale to jest prawda co napisał Mati. Tylko jeszcze przegonić noobów/nolife'ów z tego forum (a jest taki jeden jegomość) i będzie już całkiem przyjemnie.

Mati

  • Gość
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #49 dnia: 13.10.2009, 19:11:25 »
Niepozwolmy na Pegasus is dath nigdy!

To mnie rozwaliło maksymalnie  ;D  jeszcze nie mogę sie przestać turlać hahaha!!!
Ale to jest prawda co napisał Mati. Tylko jeszcze przegonić noobów/nolife'ów z tego forum (a jest taki jeden jegomość) i będzie już całkiem przyjemnie.
ha ha ha ha....Buu wiadomo o co chodzi, calkowita prawda.

Zylok

  • Gość
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #50 dnia: 14.10.2009, 14:46:14 »
Niepozwolmy na Pegasus is dath nigdy!

To mnie rozwaliło maksymalnie  ;D  jeszcze nie mogę sie przestać turlać hahaha!!!
Ale to jest prawda co napisał Mati. Tylko jeszcze przegonić noobów/nolife'ów z tego forum (a jest taki jeden jegomość) i będzie już całkiem przyjemnie.
ha ha ha ha....Buu wiadomo o co chodzi, calkowita prawda.
Ja, podobnie jak panowie powyżej, domyślam się o kogo chodzi. I jakby on odszedł stąd, to by było forum gites :P

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #51 dnia: 14.10.2009, 20:21:07 »
Niepozwolmy na Pegasus is dath nigdy!

To mnie rozwaliło maksymalnie  ;D  jeszcze nie mogę sie przestać turlać hahaha!!!
Ale to jest prawda co napisał Mati. Tylko jeszcze przegonić noobów/nolife'ów z tego forum (a jest taki jeden jegomość) i będzie już całkiem przyjemnie.

a ja nie wiem o kogo chodzi ale jestem za jak najbardziej, ta konsola będzie wiecznie żywa i nic tego nie zmieni.
ha ha ha ha....Buu wiadomo o co chodzi, calkowita prawda.
Ja, podobnie jak panowie powyżej, domyślam się o kogo chodzi. I jakby on odszedł stąd, to by było forum gites :P

a ja nie wiem o kogo chodzi ale jestem za jak najbardziej, ta konsola będzie wiecznie żywa i nic tego nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: 14.10.2009, 20:22:40 wysłana przez Rantarun »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #52 dnia: 16.10.2009, 15:49:16 »
Buu powiedz o kogo chodzi.

Buu

  • Gość
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #53 dnia: 16.10.2009, 16:02:46 »
Oj taki jeden miglanc który lubi czasem napsocić. Taki nasz forumowy psotnik. Jak jest grzeczny to jest dobrze ale jak zaczyna kombinejszyn to na całego. Zresztą ociupinke zbaczamy z tematu a miało być o wspomnieniach.
Nie wiem czy było pisane o tym ale czy robiliście podmianki cartów podczas np wypożyczania z wypożyczalni lub sprawdzania u znajomego handlarza z bazaru?

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #54 dnia: 16.10.2009, 16:21:15 »
ja ras miałem taka przygodę na konsoli nie chciał mi działać card z MFF który zakupiłem na bazarze. okazało się że znajoma ma też tą grę więc ją pożyczyłem i jak się okazało że jej kopia działa to podmieniłem płytki w środku nawet się nie kapnęła xD
« Ostatnia zmiana: 16.10.2009, 16:22:47 wysłana przez Rantarun »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #55 dnia: 17.10.2009, 10:31:01 »
No jeszcze sie chwalić chamstwem . . .  :D Nie ładnie, nie ładnie :!: :!: :P

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #56 dnia: 03.11.2009, 19:06:07 »
ja pamiętam jak pady latały konsola dostawała ciosy z pięsci i co ciekawe to była 3 wersja IQ i dopiero jak sobie pół wiochy zrbiło u mnie salon gier kazdy przychodził i grał nawet jak mnie nie było i tak w koncu moja konsola poległa ale na tyle ciosów i grania to długo żyła.

Buu

  • Gość
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #57 dnia: 03.11.2009, 20:01:01 »
ja pamiętam jak pady latały konsola dostawała ciosy z pięsci i co ciekawe to była 3 wersja IQ i dopiero jak sobie pół wiochy zrbiło u mnie salon gier kazdy przychodził i grał nawet jak mnie nie było i tak w koncu moja konsola poległa ale na tyle ciosów i grania to długo żyła.

Prawdziwie hardcore'owy gracz. Przed Państwem....CZACHA!!!

Ale to zrozumiale. Mieliśmy wszyscy do czynienia czasami z tak wku*****ącymi grami że trzeba się było jakoś wyżyć. Konsola nadawała sie idealnie bo była pod ręką. Czasem nawet tynk ze ścian oblatywał..

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #58 dnia: 03.11.2009, 20:45:52 »
dobrze mówisz Buu "Mieliśmy wszyscy do czynienia czasami z tak wku*****ącymi grami że trzeba się było jakoś wyżyć. Konsola nadawała sie idealnie bo była pod ręką" ja zawsze męczyłem się nad stundmanem i bignose kurcze to były czasy walneło się w konsolke i mówiło się pie... nie gram więcej a za 3 min spowrotem się siedziało z padem ,ehh one już nigdy nie wrucą.;-(
« Ostatnia zmiana: 03.11.2009, 20:47:55 wysłana przez CZACHA »

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #59 dnia: 04.11.2009, 00:45:50 »
to mnie możecie też do chardcorowych graczy dopisać z reguły się nie denerwowałem ale jak za długo nie mogłem zmęczyć jakiejś gry to wyjmowałem carda z konsoli i ciskałem nim niczym shurikenem o ścianę xD