Autor Wątek: [Sprzedam]Konsole pegazus+ joy+ 21 dyskietek( w tym legendarna dyskietka 168n1 )  (Przeczytany 5282 razy)

ExPegazus

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Witam,
          Zastanawiam się czy warto jest wystawiać na allegro mojego pegazusa ( stan techniczny widoczny na zdjęciu ) + 24 dyskietki do tego ( w tym legendarna dyskietka 161 n 1 ). Dołączam do tego kable ( dwa ) niezbędne do podłączeniami do telewizora i jeden sprawny joy.

http://img339.imageshack.us/gal.php?g=dsc00158qx.jpg [nofollow] ( link do zdjęć ).


Jest ktoś chętny ? i ogólnie się pytam tak na oko za ile by mój pegazus poszedł

//Pozdrawiam i liczę na komentarze.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Pegasus jest jakiś strasznie badzwiewny, a całość jako komplet  jest warte może z 70-80 zł ( na allegro).
« Ostatnia zmiana: 12.11.2010, 17:57:27 wysłana przez Vash »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Na złotą 4 i 168 in 1 chętnego na allegro pewnie znajdziesz. Reszta kolekcjonerów nie zadowoli, "może" ktoś, kogo interesują bardziej gry niż plastik i scalaczki będzie chciał coś z pozostałych, ale na wielki zysk nie licz. Sam Pegasus, średnio dobry i używany... biorąc pod uwagę awaryjność tego sprzętu, chyba nikt, kto zna się na temacie, nie zaryzykuje.

ExPegazus

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
A gdybym wystawił samą złotą 4 i 168 n 1 to jak myślicie ile bym wyciągnął ?

( ostatnio widziałem aukcję, w której 168 n 1 osiągnęła 40 zł ).


Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Złota 4 mogła by się sprzedać za 15 zł o ile stan labeli (naklejek jest w dobrym stanie), a 168 in 1 mogłoby się sprzedać za 40-50 zł ( o ile stan labeli-> naklejek z obu storn jest dobry). Radzę wystawić wszystko jako komplet, bo na resztę raczej nie będzie chętnych :D W ten sposób byś się pozbył całości.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
To zależy od wielu rzeczy. Jaki stan (label głównie), wydanie, kolor carta, stan obudowy itp. :P Sam najczęściej sprzedawałem 168 in 1 tak mniej więcej po 45-50zł. (jedno sprzedałem chyba nawet za 55zł.), wszystkie w sumie w idealnym stanie z idealnymi labelami (w jednym nawet go dorabiałem i bez problemu sprzedałem), tak więc z własnego doświadczenia wiem, że 168 in 1 + allegro = doskonały zarobek ;) . Ze złotą 4 jest trochę gorzej, aczkolwiek też nie jest źle. Ja sprzedawałem je tak za 15zł. z dobrymi labelami i jedną w idealnym stanie za 19.

ExPegazus

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Co do złotej 4 jest w stanie idealnym.
168 n 1 ma styłu trochę podrapaną naklejkę ( z tytułami ),

Trochę poszukałem sobie w google i znalazłem tą dyskietkę ( sprzedaną nie cały miesiąc temu ) za 120 zł ? ( http://allegro.pl/168in1-contra-pacman-ice-climber-galaga-tank-i1251631227.html [nofollow] ).

Więc tak podsumując jest szansa, że za cały zestaw dostanę równiutką stówkę ;] ?


EDIT: Zapomniałem dodać, że konsola ma wbudowane w sobie parę gierek ( jak wchodzę to pisze 9999999999 n 1 ) więc to prawdopodobnie z tej dyskietki ;d
« Ostatnia zmiana: 12.11.2010, 21:36:38 wysłana przez ExPegazus »

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Za 120 zł poszło 168 in 1 na nesa, a nie na pegasusa. Za 168 in 1 na pegasusa dostaniesz 40-50 zł. Jak dostaniesz za wszystko 70-90 zł, to będzie dobrze:)