Autor Wątek: Addams family  (Przeczytany 1873 razy)

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Addams family
« dnia: 29.08.2010, 17:37:39 »
Aż dziw bierze, że nikt jeszcze nie wspomniał tutaj o tej grze. Wydana w 1991 roku od Ocean na podstawie filmu o tym samym tytule gra to, moim zdaniem, jedna z lepszych pozycji na Pegasusa. Grałem w nią kilka lat temu, a teraz, gdy udało mi się ją ponownie nabyć na konsolę, dziś. Dopiero co ją ukończyłem, a zajęło mi to około pół godziny. Grafika jest całkiem niezła, a grywalność i fabuła to chyba największe plusy Addamsów. Napiszcie, co wy sądzicie o tym tytule i jakie macie związane z nim wspomnienia, bo nie wierzę, że nikt się z tą grą nie zetknął.

Tycior

  • Gość
Odp: Addams family
« Odpowiedź #1 dnia: 29.08.2010, 18:14:17 »
Nie wiem czy dobrze kojarze ,ale gdzieś był poruszany wątek owej gry,ale mogę się mylić :D
Cóż w tą grę grałem za dzieciaka,gdyż miałem tego kartridża. Gra jak na parę lat wstecz była dla mnie straszna (ta cała otoczka gry ,trumny,nietoperze ,czaszki) ,ale mimo to w nią grałem. Zawsze zastanawiało mnie dlaczego ,mimo że doszedłem do końca gry nie jestem zwycięzcą :D Dopiero niedawno dowiedziałem się,że trzeba mieć milion $$. Fabuła gry trochę nudnawa,Gomez latał i ratował rodzine. Troche łamigłówek też było. Ogólnie wspomnienia z tej gry mam dobre,ale szału nie ma.

dragon

  • Gość
Odp: Addams family
« Odpowiedź #2 dnia: 29.08.2010, 21:26:15 »
Nie bardzo rozumiem. Rozmawiamy tylko o jednej części, czy o całej serii? Jak wiadomo dwoma częściami zajęli się programiści z Ocean jak napisałeś a jest jeszcze Fester's quest, shooter od Sunsoftu, który wg mnie jest najlepszy z całej serii.

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: Addams family
« Odpowiedź #3 dnia: 30.08.2010, 20:51:22 »
Chodzi o to oczywiście:

« Ostatnia zmiana: 30.08.2010, 20:53:47 wysłana przez Ceglas »

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Addams family
« Odpowiedź #4 dnia: 30.08.2010, 23:14:40 »
Oj grało się, grało  :D Niewiele pamiętam, ale wiem napewno, że dawno temu straciliśmy z kuzynem przy tej grze wiele nerwów.

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Addams family
« Odpowiedź #5 dnia: 02.10.2010, 20:46:14 »
Jak dla mnie gra ok jest troche łamigłówek,dużo latania aby zebrac upragniony milion :)
Wg mnie gra przyciąga klimatem,mnie urzekła i napewno jak będe miał więcej czasu znowu ją skończę.