Autor Wątek: Pierwsza gra w którą zagrałem  (Przeczytany 66995 razy)

willy_poodle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza gra w którą zagrałem
« Odpowiedź #105 dnia: 21.11.2017, 23:00:06 »
Pewnie SMB na 168 u młodszego kolegi, który dostał Pegaza na komunię. Swojego miałem później.

Legenda

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza gra w którą zagrałem
« Odpowiedź #106 dnia: 20.02.2018, 21:56:25 »
Ja również zaczynałem od Mario Bross, Tank 1990, Goal, Bomberman.
To były gry ;P

Elya

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza gra w którą zagrałem
« Odpowiedź #107 dnia: 15.06.2018, 13:45:05 »
Moja pierwsza gra to Mario. Kolejnymi były Excitebike i takie coś, co chyba się nazywało Diamond (?) - dopasuj 3 ze statuą wolności w tle. Miałam jakiegoś takiego dziwnego składaka, że były na jednym kartridżu :)

Żaki-Czan

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza gra w którą zagrałem
« Odpowiedź #108 dnia: 27.09.2020, 18:53:04 »
W moim przypadku był to Circus Charlie, na dodatek jeszcze na czarno-białej velce T206

Bardzo_Ciemny_Las

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza gra w którą zagrałem
« Odpowiedź #109 dnia: 24.01.2021, 12:52:22 »
Moją pierwszą grą był Super Mario Bros. w którego grałem na konsoli Pegasus MT-777DX u mojego kuzyna. Ja swoją konsolkę dostałem od rodziców trochę później i wtedy grałem we wszytko ze złotej czwórki (głównie Go! Dizzy Go! i Super Robin Hood), bo to był kartridż, który dostałem razem z konsolą. Bardzo długo nie miałem innego kartridża, ale pamiętam, że wymieniłem na tydzień albo dwa Złotą Czwórkę na 168-in-1 i w Contrę grałem w kółko codziennie. Nie znałem wtedy jeszcze Konami Code ale tamten kartridż umożliwiał ustawienie ilości żyć przed uruchomieniem gry. 😅

Później jeszcze grywałem bardzo długo w Chip&Dale (pierwszego, dwójka jest dużo słabsza i poznałem ją dopiero na emulatorze), którego miałem na innej składance 4-in-1. To była chyba moja ulubiona gra z tamtego okresu.