Autor Wątek: Siemens CXV70 Emulacja  (Przeczytany 1607 razy)

Tycior

  • Gość
Siemens CXV70 Emulacja
« dnia: 15.08.2010, 13:07:09 »
Witam! Na wstępie chciałbym zaznaczyć,ze już mnie krew nagła zalewa z emulatorami pod Jave ! Miałem LG KS360 , LG Viewty i teraz po zgubieniu Viewty kupiłem Siemensa CXV70 (nie jest to hit nowości) ma on procesor 102 Mhz i nadal zarówno Nescube jak i Vnes nie wyciąga więcej jak 5 FPS  :/ czy ktoś probowal odpalic na tym telefonie jakos rom z grą? Na Siemensie próbowałem grać w Adventure Island,ale samo intro wlecze się 2min z zearkiem na łapie  :F

laserbeam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Lej te Cole!
    • Zobacz profil
Odp: Siemens CXV70 Emulacja
« Odpowiedź #1 dnia: 15.08.2010, 19:38:51 »
Na siemensach nic nie działa z normalną szybkością. Miałem CX65, CXT70, C75 i ME75 i na wszystkich się java tnie. Po prostu za stary fon. Kup sobie Sony Ericssona V630i/W660i albo ogólnie któryś z platformy DB2020 i wszystko będzie śmigać aż miło.

Tycior

  • Gość
Odp: Siemens CXV70 Emulacja
« Odpowiedź #2 dnia: 15.08.2010, 19:56:46 »
Na siemensach nic nie działa z normalną szybkością. Miałem CX65, CXT70, C75 i ME75 i na wszystkich się java tnie. Po prostu za stary fon. Kup sobie Sony Ericssona V630i/W660i albo ogólnie któryś z platformy DB2020 i wszystko będzie śmigać aż miło.

Dzięki jak będę zmieniał telefon to pomyśle o tym :) Szkoda ,myślałem,że se pogram na nim :/