Witam! Na wstępie chciałbym zaznaczyć,ze już mnie krew nagła zalewa z emulatorami pod Jave ! Miałem LG KS360 , LG Viewty i teraz po zgubieniu Viewty kupiłem Siemensa CXV70 (nie jest to hit nowości) ma on procesor 102 Mhz i nadal zarówno Nescube jak i Vnes nie wyciąga więcej jak 5 FPS :/ czy ktoś probowal odpalic na tym telefonie jakos rom z grą? Na Siemensie próbowałem grać w Adventure Island,ale samo intro wlecze się 2min z zearkiem na łapie :F