Mam na sprzedaż:
Power Rangers
Mad Max
snow bros
Tom & Jerry
Star Force
Contra Force
Spiderman
Te do góry najlepiej na wymianę. Słucham waszych propozycji na jakie inne byście się wymienili. ;P
Na sprzedaż głównie mam:
Trylogie <lol> Kunio Kun. ;p (piłka nożna, koszykówka i hokej) + 176 in 1

Kontakt jedynie na gadu gdyż na forum mnie dłuuugo nie będzie. ;( A gadu mam na telefonie. ;P
nr: 10048693
PZDR.