Autor Wątek: Quattro Adventure - Boomerang Kid  (Przeczytany 8820 razy)

Mister Pegasus

  • Gość
Quattro Adventure - Boomerang Kid
« dnia: 03.08.2010, 14:26:36 »
W odmętach neta znalazłem wczoraj rom Złotej Czwórki  ;D, jednak chyba przerobiony (zamiast Soccera i Go Dizzy Go był jakiś inny Dizzy i Linus coś tam), ale pozostał Super Robin Hood oraz Boomerang Kid. Dobra, dość gadaniny i od razu zamieszczę mój wynik z Boomeranga (po czwartym podejściu od 7 lat)!





Ja proponuję zrobić dwie klasyfikację: na jak najdalsze przejście i na jak najwięcej punktów. W grze jest wiele ukrytych przejść, które przenoszą od razu do następnego poziomu. Mam nagrany filmik z ukrytymi przejściami (dokładnie dwoma, które pamiętam z dzieciństwa) ale go nie pokaże :P!

Nigdy nie przeszedłem tej gry, raz byłem w ostatniej rundzie, ale teraz wreszcie zamierzam ją przejść (oczywiście bez save'ów, nie jest to super trudna gra, podobna stopniem trudności do Robin Hooda,  ja twierdzę, że zapisywanie jest lamerskie)

EDIT: Czekam na śmiałka, który mnie pokona. To nie jest dobry wynik, więc łatwo go pobić, taki zrobiony dla zachęty, wasze lepsze wyniki będą dla mnie motywacją aby wreszcie przejść tą grę, choć wątpie, że ktoś z nas szybko zobaczy end-screena.
« Ostatnia zmiana: 03.08.2010, 14:31:31 wysłana przez Mister Pegasus »

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #1 dnia: 03.08.2010, 14:35:00 »
W odmętach neta znalazłem wczoraj rom Złotej Czwórki  ;D, jednak chyba przerobiony (zamiast Soccera i Go Dizzy Go był jakiś inny Dizzy i Linus coś tam), ale pozostał Super Robin Hood oraz Boomerang Kid.
To Złota 4 na Pegasusa była przerobiona a nie odwrotnie. Oryginalnie (tzn. w NESowej wersji) były 3 wersje Quattro, żadna się w 100% nie pokrywała ze Złotą 4.

Co do tematu - gratuluję. Swoją drogą, tak bardzo Ci się chciało w to grać? Mnie ta gra wpienia po paru sekundach :P

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #2 dnia: 03.08.2010, 14:50:08 »
Co do przeróbki, to nie wiedziałem. Dzięki, że przybliżyłeś kawałek historii. Może wiesz, gdzie można ściągnąć opisywany przeze mnie rom?

To naprawdę cienki wynik, a ja kocham tą grę ;D, to jedna z ulubionych gier z mojego dzieciństwa nie licząc Contry, Tanków 90 i Tetrisa, tą grę umieściłbym na 4 miejcu, Mario mnie nie wciągało, co pewnie cię zdziwi(teraz mam 13 lat, ostatni raz na Pegasusie grałem w to w wieku 6 latek :), później przyszedł czas na PS1). To prawda, gra niesamowicie wkurza, wystarczy zapamiętać i pomyśleć, jak przejście każdego poziomu zaplanowało Codemasters :P.

EDIT: Co do wyniku, to była lekka rozgrzewka :!:

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #3 dnia: 03.08.2010, 15:03:21 »
http://www.przeklej.pl/plik/4-in-1-nes-001bhe4377tb - tu link do Złotej 4. Tylko wiedz że sporo emulatorów ma problemy z poprawną emulacją.

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #4 dnia: 04.08.2010, 13:28:50 »
A Nestopia i Jnes mają problemy, ewentualnie NesterJ, ale on mi się trochę tnie.

EDIT: Czekam na ripostę jakiejś osoby. Możecie wstawiać nawet gorsze wyniki, ważne, żeby była konkurencja. A tak na marginesie: pobiłem swój wcześniejszy rekord.

Tadaaaaaam:




Poziom: 3-1
Punkty: 4840
Komentarz: Popełniłem głupi błąd pokazany na pierwszym obrazku. Nie podskoczyłem i - GAME OVER :(.
Teraz macie już do pobicia cięzki wynik.
« Ostatnia zmiana: 04.08.2010, 13:39:54 wysłana przez Mister Pegasus »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #5 dnia: 04.08.2010, 14:55:00 »
No właśnie chyba chodzi o to, żeby wklepać jak najwyższy wynik i dopiero wkleić. Jak masz podbijać co dwa dni z nowym hi-scorem to bez sensu.

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #6 dnia: 05.08.2010, 16:53:39 »
Mcin, to ma sens, ja się tak motywuję bo tu nikt nie chce powalczyć ze mną :angry:. Spróbuj mnie pobić, potrzebuję jakiś przeciwników, bo mam zero motywacji!

A tak na złość Mcinowi, nie będę wklejał wyniku co dwa dni, tylko codziennie ;).
Oto poprawka:


I chwilę później:


Wątpie, żeby ktoś mnie pobił, więc z wątku zrobię galerie swoich wyników 8).

Buu

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #7 dnia: 05.08.2010, 17:44:47 »
Bądź sobie mistrzem w badziewnej grze która nikogo nie obchodzi. Każdy ma to w dupci gdzie dojdziesz w BK.

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #8 dnia: 05.08.2010, 18:07:57 »
Ja nie mówie, czy grasz w badziewne gry, czy nie. Mnie to nie obchodzi. A co ci przeszkadza, że gram w BK? Nie musisz zrzędzić, że masz głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi to, jak daleko dojdę w tej lub innej grze!

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #9 dnia: 05.08.2010, 20:49:08 »
A tak na złość Mcinowi, nie będę wklejał wyniku co dwa dni, tylko codziennie ;).
Nie chodzi o robienie mi na złość, tylko o trzymanie się zasad panujących na forach, także tym, a szczególnie w tym dziale. Raz, że na każdym cywilizowanym forum panuje zakaz podbijania wątku bez powodu, a dwa, że ten dział służy wklejaniu najlepszych możliwych wyników. Rozumiem, osiągnąłeś jakiś wynik, nie masz na razie siły na więcej, wklejasz i czekasz na konkurencję, ale jak zamierzasz jutro pobić ten wynik i walnąć nowego posta to to nie tylko wbrew panującym tu obyczajom, to jest po prostu głupie.

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #10 dnia: 08.08.2010, 13:17:42 »
Ja nie wiem, czy jutro lub pojutrze pobije ten wynik, jeśli jakoś się uda, to wklejam kolejny rezultat.
I nie chce podbijać sobie postów, więc ewentualnie wstawiajcie wyniki (chociaż wątpie, że ktoś w to zagra), nie mam ochoty podbijać swojego HI - SCORE.

@Mcin

Przemyślałem twój post i stwierdzam, że masz 100% racje.

Parys

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #11 dnia: 08.08.2010, 18:58:23 »
EDIT: Czekam na śmiałka, który mnie pokona. To nie jest dobry wynik, więc łatwo go pobić, taki zrobiony dla zachęty, wasze lepsze wyniki będą dla mnie motywacją aby wreszcie przejść tą grę, choć wątpie, że ktoś z nas szybko zobaczy end-screena.

EDIT:
Proszę: http://www.speedyshare.com/files/23726761/Boomerang_Kid.nsv [nofollow]
lub
http://www.youtube.com/watch?v=ypCR0UugxsI [nofollow]

Screeny z gry:
[nofollow] [nofollow]

EDIT: Czemu wybierałeś gorsze poziomy na początku gry?! Czyżbyś dawał mi szanse pobicia HI-SCORE?

Już się poprawiłem :)
« Ostatnia zmiana: 14.08.2010, 14:42:33 wysłana przez Parys »

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #12 dnia: 08.08.2010, 19:26:08 »
Parys brawo!!! Jesteś czempion nad czempiony!!! Pozamiatałeś wszystkimi przeciwnikami. Mister Pegasus musi się przerzucić na masterowanie innej gry...

A oto mój wynik po pierwszej próbie zagrania...

Poległem gdzieś pod koniec Castles...następnym razem będzie lepiej.

Felek1991

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Chip&Dale MASTER
    • Zobacz profil
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #13 dnia: 08.08.2010, 23:17:42 »
Bądź sobie mistrzem w badziewnej grze która nikogo nie obchodzi. Każdy ma to w dupci gdzie dojdziesz w BK.

Nie rozumie paru rzeczy.

Po 1 po kiego grzyba sie wypowiadasz jak cie to w@li.Niektore rzeczy lepiej przemilczec, mister pegasus załozył wątek w dobrym dziale "Rekordy" gdzie mozemy zamieszczac swoje osiagniecia w grach.

Po 2 zastanawia sie chlopcy i dziewczeta czy zajdziecie w ta "badziewna gre" nazwana przez kogos ktorego imienia nie wolno wymawiac na konsolce bo po mojemu ctrl + 1 wcisnac nie jest problem, a zdecydowac że "dobra pobijłem rekord wyłożę się rundke pózniej. Wiec pytam sie czy jest sens i moim skromnym zdaniem lepiej gdy by ten dzial polegal tylko na dawaniu fotek z konsolki.

Peace

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #14 dnia: 09.08.2010, 10:16:18 »
Najpierw należą się gratulacje @Parysowi
Brawo, świetny wynik, jakie ty czasy kręciłeś w tych rundach, że miałeś ponad 10000 pkt :o, ja doszedłem do 3-3 i miałem 6700 (ale nie robiłem screena, bo Mcin by na mnie klnął, że co chwilę wklejam kolejne wyniki). No i przeszedłeś grę :684:. Ściągnę filmik, to podpatrzę jak grasz, ale i tak do tej gry trzeba mieć wyczucie kiedy i gdzie skoczyć, tak aby się nie zabić.

EDIT: Czemu wybierałeś gorsze poziomy na początku gry?! Czyżbyś dawał mi szanse pobicia HI-SCORE?

@Felek1991
Może masz rację, mam jeszcze konsolę z tą grą, tylko nie zachował się mi żaden pad, takbym dawał foty, jak gram na Pegazie. Muszę się przejść na bazarek, może coś znajdę, szukam od kilku dni, ale nikt już nie ma żadnego joya :cry:. Zaznaczam, że ja i Parys graliśmy fair (ja nie zapisywałem, on też nie, przecież dał filmik), więc nie ma mowy, że wciskaliśmy cały czas ctrl + 1, czy inną liczbę. Nie rozumiem jednej rzeczy, chodzi o punkt pierwszy, przeczytałem to dziesięć razy, i nadal nie wiem, o co tam come on. A jeszcze jedno - zawsze gram na maksa i nie wykładam się specjalnie o rundkę później niż przy wcześniejszym HI - SCORE.

@SebaSan1981
Cytuj
Pozamiatałeś wszystkimi przeciwnikami
Parys miał jednego przeciwnika, jakbyś chciał zauważyć.
Cytuj
Mister Pegasus musi się przerzucić na masterowanie innej gry...
Nie przerzucę się na inne gry (chyba, że LISTI pobije mój rekord rekord w http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,648.45.html Contrze), nie jestem takim frajerem, że jeśli ktoś mnie pobije w jakiejś grze i widzę, że ten wynik jest trudny do pobicia, to przerzucam się na inną grę. Zawsze trzeba podjąć walkę.
Cytuj
Poległem gdzieś pod koniec Castles...następnym razem będzie lepiej.
Nie wyłożyłeś się chyba pod koniec zamku, nie np. w "CHAMBER OF HORRORS", tylko w "TOWER OF LONDON", a może nawet wcześniej, chyba, że tak wolno grasz poziomy w OUTBREAK (tak sądzę po twoim osiągniętym wyniku).
« Ostatnia zmiana: 09.08.2010, 12:49:56 wysłana przez Mister Pegasus »