Mam pytanie do osób chodzących do pierwszych klas językowych w LO, którzy pisali egzamin gimnazjalny z języka obcego - czy liczba punktów za ten egzamin miała wpływ na dostanie się do tej klasy ? Wiem, że punkty nie wliczają się ogólnie do rekrutacji, ale coś słyszałem, że mają podobno wpływ na przyjęcie do klasy językowej. Jak to jest ?