Autor Wątek: Oświadczenie w sprawie kłótni i banów  (Przeczytany 868 razy)

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Oświadczenie w sprawie kłótni i banów
« dnia: 20.04.2010, 19:42:56 »
Widzę, że w związku z powracającym tematem muszę zabrać w tej kwestii głos.

Po pierwsze to wszyscy dostali bany, bo Wam wyraznie napisalem, ze macie skonczyc ta klotnie na SB lub isc sie klocic w inne miejsce np. chat emunes. Ostrzegalem Was, ze poleca bany. Oczywiscie kazdy olal sprawe i pisal sobie dalej. Na drugi dzien patrze, ze nie skonczyliscie klotni, a nawet ja jeszcze kontynuowaliscie, wiec kazdy tak jak zapowiedzialem dostal bana. Pretensje mozecie miec do siebie.
Poza tym ewidentnie bylo widac, ze nie da sie Was uspokoic w inny sposob. Nawet normalni uzytkownicy Wam pisali na SB, zebyscie sie juz przestali klocic.
Nie bede juz wnikal kto zaczal, gdzie zaczal i co napisal, bo chyba tego to juz sie nie da nawet ustalic, bo kazda strona albo mi slala PW, ale informowala w inny sposob i pokazywala rozne rozmowy, watki z forum itp.

Niektorym tez sie wydaje, ze jak rzadko sie udzielam na forum to mnie tu nie ma lub tez nie mam prawa kogos zbanowac. Informuje te osoby, ze sa w duzym bledzie, a na forum jestem kilka razy dziennie.

Druga kwestia jest taka, ze czesc osob to sorki ale musi miec cos z glowa. Forum jest miejscem dla kazdego. Ma tu panowac przyjazna atmosfera umozliwijajaca pisanie na tematy zwiazane glownie z Pegasusem, ale nie tylko. Nie ma jakis rygorow, ostrzezen, czestych banow, czy kar za offtopy. Staram sie kazdego traktowac po partnersku, podobnie Mcin.
Pewna grupa natomiast userow pisze najpierw w temacie, ze przyszli z innego forum bo tam nie odpowiadal im klimat. Pozniej wybuchla klotnia to ktos z tych osob pobiegl z placzem jak w przedszkolu po admina z tamtego forum, zeby przyszedl tutaj, zarejestrowal sie i pomogl im w klotni.... zenada...

Osoby te pozniej pisza na innym forum jakie to forum PG jest beznadziejne i jaka jest tutaj dziecinada - tylko, ze ta dziecinade tworza wlasnie te osoby. Akurat Ci co pisza na emunes w wiekszosci sa najaktywniejszymi uzytkownikami forum PG - to juz trzeba miec cos z glowa zeby wrzucac na samych siebie...

Co smieszniejsze to niektore z tych osob przy okazji innej klotni same mi donosily co emunes pisze na temat PG i wysylaly linki. Ja natomiast mam troche wiecej rozwagi i nie wdaje sie w jakies przechadzki na inne fora, co niektorzy.

Wezcie wrzuccie chlopaki na luz. Niech kazdy pisze, gdzie mu pasuje. Np. Evil ma swoje forum i jest tam sporo osob, czesc z nich pisze na obu forach i nie ma jakis klotni i niesnasek. A juz na pewno userzy, ktorzy pisza na obu forach nie wrzucaja na te fora.

Temat jest zamkniety, zeby nie prowadzic tutaj przypadkiem nowej klotni. Mam tylko nadzieje, ze to co napisalem zmusi kilka osob do refleksji i przemyslenia swojego zachowania.