Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Pegasus Gry
»
Portal Pegasus Gry
»
Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
2
Autor
Wątek: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny? (Przeczytany 25516 razy)
Smoczek Leon
Nowy użytkownik
Wiadomości: 1
Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
dnia:
22.07.2008, 12:11:52 »
Czy emulator Fceultra PL jest napewno bezpieczny?
Po pobraniu Avira AntiVir wykrył wirusa. Postanowiłem wtedy przeskanować archiwum na 2 stronach ze skanerami online, oto wyniki:
Czy rzeczywiście jest jakieś zagrożenie?
Zapisane
Kostek
Stały bywalec PG
Wiadomości: 317
Pegasus fan
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #1 dnia:
22.07.2008, 12:44:08 »
byc może nie ryzykuj tylko pobierz nestopie dużo osób jej używa jest praktyczna i 100% darmowa i bezpieczna
«
Ostatnia zmiana: 24.03.2009, 17:37:46 wysłana przez Evil
»
Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG
Wiadomości: 2925
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #2 dnia:
22.07.2008, 13:06:05 »
ja też mam avira i mi nic nie wykryło
Zapisane
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG
Wiadomości: 403
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #3 dnia:
22.07.2008, 14:15:42 »
Ja mam NOD32, a to jest najlepszy antywirus i tez mi nic nie wykrywa.
Zapisane
potak
Stały bywalec PG
Wiadomości: 325
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #4 dnia:
22.07.2008, 14:49:42 »
bit defender tez nic nie wykryl
Zapisane
PegazusMaster
Gość
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #5 dnia:
23.07.2008, 00:59:58 »
To jakieś pewno programy, które wpływają na romy stąd te antywirusy czytają je jako wirusy. Jak widać Nod32 nic nie wykrył, a jak dla mnie najlepszy antywirus. Z tego emulatora często korzystam, a mimo to komputer mam wolny od wirsusów. Myślę, że nie ma się czego obawiać, ale jak się boisz to nie ryzykuj
Zapisane
B@Q
Gość
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #6 dnia:
23.07.2008, 10:29:15 »
Ja też mam fceu i mi też żadnych wirusów nie wykryło a też mam Nod32...
Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG
Wiadomości: 2925
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #7 dnia:
31.07.2008, 21:43:27 »
a mi właśnie dzisiaj po aktualizacji na feu wykryło trojana.problem w tym, żę około miecha temu z kompa wyrzuciłem...15 kopii tego sdamego trojana!!??.czemu na fceu przez tyle czasu nic nie wykrył to nie wiem.
Zapisane
lester
Użytkownik
Wiadomości: 13
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #8 dnia:
05.08.2008, 21:33:43 »
Coś mi się wydaje, że fceu jest podatny na zwirusowanie. Parę lat tamu miałem zainfekowany komputer i wśród emulatorów tylko fceu dał się "zarazic". A może ten wirus był tam od samego początku? Mimo to i tak go używam na starym komputerze.
Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG
Wiadomości: 2925
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #9 dnia:
06.08.2008, 12:17:48 »
a mi przy próbie ściągania fceu napisało, że trojan/agent c z pliku fceu.exe wchodzi mi na kompa. oczywiście nie ściągnołem
Zapisane
Lecho1523
Stały bywalec PG
Wiadomości: 529
Pozdro forum 2012 :)
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #10 dnia:
18.02.2009, 23:47:42 »
Mi też antywirus to wykrył już kiedyś...
Zapisane
Cz@p!
Użytkownik
Wiadomości: 65
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #11 dnia:
21.02.2009, 13:22:31 »
ja też używam Nod32 i bic nie wykrył
aa wielka proźba moze mi ktoś
http://rapidshare.com/files/42319268/Pegasus__Nes_.rar
to przezucic na jakis inny hosting bo mi sie cos zrypalo przed chwilka na RS i mam problem
«
Ostatnia zmiana: 21.02.2009, 17:31:53 wysłana przez Cz@p!
»
Zapisane
dudekkk
Gość
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #12 dnia:
21.02.2009, 15:04:26 »
Mój Norton też nic nie wykrył
Zapisane
Lecho1523
Stały bywalec PG
Wiadomości: 529
Pozdro forum 2012 :)
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #13 dnia:
25.02.2009, 20:08:41 »
Ja mam najprostszego avasta bo mi się tam niechce nic innego iststalować i mi wykryło... a i tak nestopia jest najlepsza...
Zapisane
Justyna3410
Gość
Odp: Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?
«
Odpowiedź #14 dnia:
25.02.2009, 20:16:04 »
ja mam też avasta ściągam ten emulator i mi trojany wyskakują tak trojany bo aż 2
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
2
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Pegasus Gry
»
Portal Pegasus Gry
»
Emulator Fceultra PL - czy aby napewno bezpieczny?