Wybaczcie że piszę posta pod postem ale mam dobre alibi:
1. Nie chcę żeby liczba moich wiadomości była "69".
2. Chcę by temat został "odświeżony" przez nową wiadomość.
Założyłem sieć Hamachi która będzie nam towarzyszyć we wszystkich turniejach które zorganizuję.
Nazwa: NES Tournament
Hasło: pegasusNES
Proszę o wpisywanie się do sieci tylko uczestników turnieju. Co do upiększonego drzewka turniejowego to nie jestem pewien czy jednak będzie.
Armadillo nic nie mówi w tej sprawie i prawdopodobnie nie wyrobi się przed jutrzejszym turniejem. Może następnym razem.
Dziś o 19:00 startujemy z I turą turnieju. Kto nie ściągnął jeszcze potrzebnych plików i programów to niech ściąga, wpisuje się do podanej wyżej sieci Hamachi i o wyznaczonej godzinie stawi się na Hamachi. Zero ściągania i programów typu "gadu-gadu". Nagrywamy filmiki Nestopią i wysyłamy bezpośrednio do mnie prywatną wiadomością. Do zobaczenia za siedem godzin. Życzę połamania padów, gl i hf
.