1: Kompleksy narodowe i między narodowe polaków...
No bądźmy szczerzy... Polska to mocno zakompleksiony kraj, i te kompleksy mnie wkurzają, przez co ludzie za granicą myślą o nas stereotypowo jak np. O złodziejach, chuliganach itp.
2: Polityka.
Krótko... Piłsudski miał racje...
3: Młodsze pokolenie.
Jak ja widzę ludzi z młodszych pokoleń, to mam wrażenie że moje pokolenie to święte jest. Jakieś dresy z firmowymi bluzami, ćpuny, pijaki itp. Patologia po prostu aż odechciewa się na to patrzeć.
4: Kościół.
Tu mógłbym sporo napisać, to w skrócie... Narzucanie nam co jest dobre, a co złe... Uważam że to nie rola kościoła, oraz za bardzo pcha się w politykę co miejsca mieć nie powinno.
5: Inne.