mnie tez wkurza metin, wow, itd.
wkurzaja mnie jeszcze:
puste laski, kolesie z zelem na wlosach, diskopolowce, dzieci z pokolenia 'JP', pseudo ziomy/dresy,
totalni olewacze, zboczence, gwalciciele, ludzie, ktorzy nie znaja podstaw ortografii xD, ludzie
sluchajacy bluesa, koszulki mojego ojca, pewien boss w TT, pegasus' haters, telefony dotykowe,
nauczyciele (nie wszyscy), matematyka, fryzura afro, pseudo scene (potocznie 'emo), jogurt
truskawkowy (ble!), jablka, pomaranczowa galaretka, brak kasy przy duszy, krowki ciagutki, ktore
sie nie ciagna, sklepikarka ze sklepiku szkolnego, pensetki, kubki, glebokie talerze, skorki od mandarynek,
brudna klawiatura/ekran itd, moj pokoj, moj aparat (i fotograficzny, i ten na zeby)...
dlugo by wymieniac xD.