Miałem dziś ciekawe internetowe zdarzenie. Na jednym z astronomicznych for na których się ciut udzielałem dostałem taką oto wiadomość:

Avka miałem takiego jak tutaj i na wszystkich innych forach

czy tutaj dzieci, nauczyciele i naukowcy też by byli święcie oburzeni tymi "obrazoburczymi" grafikami?? Cóż za potworność!!!
P.S konto na tamtym forum usunąłem
