Ja większość sygnatur i avatarów które miałem do tej pory-robiłem sobie sam, odpowiednio preparując zdjęcia, zmniejszając je albo robiąc samemu pixelarty lub animacje. Ciężko jest mi się zdecydować na jakiś jeden określony avek i do tej pory zmieniałem je dosyć często. Jednak ten barbarzyński bardzo mi się podoba i chyba już zostanie na stałe...