Autor Wątek: Telefon dla emulanta  (Przeczytany 6432 razy)

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Telefon dla emulanta
« Odpowiedź #15 dnia: 17.12.2009, 15:39:10 »
zacznijmy od tego ile masz kasy ? pomyśl nad NOKIA E61i lub jej starsza siostrą e60 tu trzeba wgrać n gage ale co do wgrywania spadek wydajności jest i niektóre gry nie działają najlepszym rozwiązaniem była by nokia e 75 ostatnio za 700 zł widziałem ale jak chcesz sobie wygodnie pograć to pomysł nad starą dobrą nokią n gage ja miałem 2 i to były super fony mam je do dziś.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Telefon dla emulanta
« Odpowiedź #16 dnia: 17.12.2009, 15:57:09 »
gdzie za 700 widziałeś?? na stronie nokii 1500 kosztuje, na mieście jeszcze drożej, a na allezło to loteria, zawsze mogą wała kręcić.

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Telefon dla emulanta
« Odpowiedź #17 dnia: 17.12.2009, 20:13:16 »
na allezło właśnie.Ale przecież możesz kopic normalnie w sklepie tylko rzez internet i nikt ci wała nie wykręci no ale cena wyższa za 1200 można nowa złapać
« Ostatnia zmiana: 17.12.2009, 20:15:54 wysłana przez CZACHA »

pegazbicz

  • superwoman!
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 125
  • od pegza czuje sie irie!
    • Zobacz profil
Odp: Telefon dla emulanta
« Odpowiedź #18 dnia: 13.02.2010, 15:32:01 »
Mcin, jak chcesz z qwerty, to NIGDY nie kupuj LG KS360, bo nie dziala dobrze emulator na nim ;0
« Ostatnia zmiana: 13.02.2010, 16:42:26 wysłana przez pegazbicz »

laserbeam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Lej te Cole!
    • Zobacz profil
Odp: Telefon dla emulanta
« Odpowiedź #19 dnia: 13.02.2010, 16:29:00 »
Polecam Sony Ericssona V630i i C702 jeśli chodzi o NesCube. Działa szybko, nie ma problemów z większością gier.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Telefon dla emulanta
« Odpowiedź #20 dnia: 14.02.2010, 00:41:04 »
Ja bym polecal kupic PSP ;) 2tyg temu kupilem w super stanie z karta pamieci 4gb, przerobiona i model 2004 slim + 1 gra za 400zl na allegro :) wgralem emulatorki i mozna grac bez problemu w gry m.in. NES, SNES, Sega Megadrive, GameBoy (wszystkie wersje), Atari, Commodore, stare gry z PC, Amiga, niektore gierki z N64 :) Do emulacji maszynka doskonala, a wydasz polowe lub nawet mniej tego co na telefon.
Nie mowiac juz o komforcie gry, bo jest sto razy lepszy :)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Telefon dla emulanta
« Odpowiedź #21 dnia: 14.02.2010, 00:43:46 »
Ja bym polecal kupic PSP ;) 2tyg temu kupilem w super stanie z karta pamieci 4gb, przerobiona i model 2004 slim + 1 gra za 400zl na allegro :) wgralem emulatorki i mozna grac bez problemu w gry m.in. NES, SNES, Sega Megadrive, GameBoy (wszystkie wersje), Atari, Commodore, stare gry z PC, Amiga, niektore gierki z N64 :) Do emulacji maszynka doskonala, a wydasz polowe lub nawet mniej tego co na telefon.
Nie mowiac juz o komforcie gry, bo jest sto razy lepszy :)

Też chciałem polecić PSP, ale myślałem, że zrobię tu offtop, no ale jednak :P . Ja również szczerze polecam PSP. Emulacja jest przewspaniała, zwłaszcza NES'a. Uruchamia wszystkie gry (oprócz co najwyżej niektórych składaków) i emulacja naprawdę stoi na jak najwyższym poziomie!!! Emulacja SNES'a również jest naprawdę świetna ;) (ale niestety nie jest jeszcze w 100% idealna. w gry SuperFX to grać się nie da.....).

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Telefon dla emulanta
« Odpowiedź #22 dnia: 14.02.2010, 10:38:44 »
ale fon sponsorują mi starzy, PSP musiałbym sam kupić ;) poza tym też zajmuje trochę miejsca, PSP do kieszeni w spodniach nie włożysz. fon się bierze zazwyczaj zawsze ze sobą, z PSP tak różowo nie jest. ale i tak chodzi mi bardziej o to pierwsze :) po prostu jak już dostaje to chcę taki, żeby się dobrze emuliło.