Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Kosz
»
Sprzedam Pegasus Iq502
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Autor
Wątek: Sprzedam Pegasus Iq502 (Przeczytany 7527 razy)
Mati
Gość
Odp: Sprzedam Pegasus Iq502
«
Odpowiedź #15 dnia:
02.11.2009, 17:10:33 »
Nom, blok byl ocieplany heh. Konsola byla bardzo malo uzywana, nie wiem jak w przypadku poprzedniego wlasciciela, ale mniejsza o to. Mowie, gdy gralem na niej poraz ostatni, dzialala bez zarzotow, wiec chetni pisac, konsolka lezy sobie i czeka.
Zapisane
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG
Wiadomości: 564
old player
Odp: Sprzedam Pegasus Iq502
«
Odpowiedź #16 dnia:
02.11.2009, 17:39:25 »
w tym tygodniu dostanę wypłatę więc ja ją wezmę jak tylko ją dostane za 70 zł oczywiście + cardy czyli tyle ile chciałeś za zestaw. jak juz pisałem wygląda jak nowa i jest na prockach więc tym bardziej mi zależy
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Sprzedam Pegasus Iq502
«
Odpowiedź #17 dnia:
02.11.2009, 17:57:40 »
Rantarun spoko, reszta pw, albo gg. Gdybys jednak sie rozmyslil, daj znac w temacie.
Zapisane
chieronim
Nowy użytkownik
Wiadomości: 2
Odp: Sprzedam Pegasus Iq502
«
Odpowiedź #18 dnia:
23.01.2010, 21:50:15 »
jezeli masz ja jeszcze to biore od razu, wplacam hajs, zalezy mi PILNE
Zapisane
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG
Wiadomości: 2124
Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
Odp: Sprzedam Pegasus Iq502
«
Odpowiedź #19 dnia:
23.01.2010, 22:09:24 »
No kolega już dawno go sprzedał.
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Sprzedam Pegasus Iq502
«
Odpowiedź #20 dnia:
24.01.2010, 12:38:35 »
Oj dawno dawno. Sam poluje na cos lepszego.
Zapisane
dominika27
Nowy użytkownik
Wiadomości: 0
Odp: Sprzedam Pegasus Iq502
«
Odpowiedź #21 dnia:
09.07.2010, 12:56:29 »
masz może jeszcze tego pegasusa?
Zapisane
laserbeam
Użytkownik
Wiadomości: 95
Lej te Cole!
Odp: Sprzedam Pegasus Iq502
«
Odpowiedź #22 dnia:
10.07.2010, 20:25:31 »
Boże, czemu tacy ludzie chodzą jeszcze po tym globie? Zamknijcie lepiej ten temat, bo się robi już stos głupot tutaj.
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Kosz
»
Sprzedam Pegasus Iq502