Autor Wątek: Antywiry  (Przeczytany 6041 razy)

Mati

  • Gość
Antywiry
« dnia: 25.09.2009, 16:09:30 »
Jakie wg was sa najlepsze antywiry? Jakich uzywacie, badz uzywaliscie wczesniej?
Pierwszy raz jak dostalem kompa, to mialem Nortona 2003, nie jest zly, ale mial shizowe momenty, ale nienarzekalem.
Pozniej uzywalem najbardziej wg mnie shitowatego programu jakim byl Avast, bo niedosc, ze udawal, ze usuwal wiry, to jeszcze dawal falszywe alarmy, czasem udalo sie jednak mu cos zdzialac.
Potem powrocilem do Nortona, a od polowy 2006 r uzywam Noda32 i do dzis programik niezamula, usuwa wszystko, chroni swietnie mojego kompa, wiec dla mnie to najlepszy antywir, lepszego nie ma.
A u nas w szkole byl Kaspersky, moim zdanie dobry program, tylko denerwowala mnie ta swinia kwiiii xDDD.
A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Aha, co do Noda, to jak moj starszy nasciagal jakichs gowien, to wdarlo mi sie 60 trojanow i oczywiscie Nodzik wszystkie pousuwal bez problemow, pozatym mowie, zadnych zastrzezen, aktualizuje sie automatycznie, dziala poprostu cudownie, czesta aktualka, wiec wiem, ze moge mu zaufac sturprocentowo.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #1 dnia: 25.09.2009, 16:12:06 »
jamam avira classic: darmowy, skuteczny, a komp bezpieczny ;) czasami tylko wyłapuje syfy dopiero parę miechów po ich wejściu na PC- ale ten problem akurat dotyka wszystkie antywiry, nawet z najlepszym pod tym względem kasperskym (drogim jak ch...olewka!)

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #2 dnia: 25.09.2009, 16:22:51 »
ja korzystam z avast, aktualizacja raz na miech, rejestracja daje mi spokój na rok...

moim zdaniem bardzo dobry antywir,

co wy sądzicie o nim?

Mati

  • Gość
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #3 dnia: 25.09.2009, 16:25:08 »
No co ty, ja juz wczesniej mowilem, ze to shit. Denerwuje mnie to wycie w nim, zawsze sie tego dzwieku balem xD.

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #4 dnia: 25.09.2009, 16:52:20 »
No co ty, ja juz wczesniej mowilem, ze to shit. Denerwuje mnie to wycie w nim, zawsze sie tego dzwieku balem xD.

a ja ten dźwięk słyszałem raz w 2 letniej historii,

a twoim zdaniem jaki antywir jest dobry?

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #5 dnia: 25.09.2009, 17:07:58 »
Nie ma dobrych AV.Są tylko skuteczne i mniej skuteczne.Ja osobiście nie używam programów AV.Jak dla mnie mulą kompa.Jeszcze dodam,że jak miałem AV to Windowsa musiałem cząsto zmieniać,bez nie zdarzylo mi się od grudnia tamtego roku.

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #6 dnia: 25.09.2009, 17:25:28 »
Format dysku - najlepszy antywirus microsoftu.

Ja używałem Avasta ale z tego samego powodu co Mati rzuciłem go w ch*lerę, jakiś czas NOD32 a obecnie Kaspersky Anti Virus.

Mati

  • Gość
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #7 dnia: 25.09.2009, 17:27:06 »
Pm2, przeciez mowilem, ze dla mnie Nod32 rox i zdania niezmienie.
Kaptuch nie wiem, to twoje zdanie, ja po wymianie bebeszkow w lutym, do dzis ciesze sie sprzetem, do tej pory 0 wirkow i 0 formatach. Na starych bebeszkach to byla poraszka, ale i tak niedlugo biore sobie jeszcze lepszy sprzecior, a ten sprzedaje siorce, wiec raczej bedzie jeszcze lepiej.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #8 dnia: 25.09.2009, 17:33:34 »
Avira AntiVir Personal oraz NOD 32 - te dwa antywirusy zasługują na uznanie.

Zylok

  • Gość
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #9 dnia: 25.09.2009, 18:06:14 »
Ja tak jak PM2 mam avasta i nie narzekam.

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #10 dnia: 25.09.2009, 18:59:32 »
antywir będzie dobry jak ktoś pokwapi się o aktualizacje lub zapłaci jakąś sumę za nowy...


a bez Av życie to strach: mój kumpel ma neta od 2 lat i nie miał antywira, po formacie miał 3000 wirusów

a co sądzicie o "padna"? to u mnie tak kompa zamulała że pulpit to po 2 minutach się pokazywał... szkoda słów

Mati

  • Gość
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #11 dnia: 25.09.2009, 19:25:39 »
Omg....3000 virow? huh.
Pandy nietestowalem, ale sadzac po tym jak kiedys byla chwalona i to bardzo, to kiedys bym zaufal, ale dzis? Moj faworyt to Nod, wiec wisi mi kazdy inny.
A, zapomnialem, ze przez krotki czas tez uzywalem Antivir enkita, ale nie jest zadobry, moze lepszy byl od Nortona, ale tak to lipniak.
A Nod32 jest najlepszy, bo nie jest darmowy, sa tylko wersje trial, demowki, ale ja mam z crackiem, wiec problem z glowy he he.

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #12 dnia: 25.09.2009, 19:53:08 »

A Nod32 jest najlepszy, bo nie jest darmowy, sa tylko wersje trial, demowki, ale ja mam z crackiem, wiec problem z glowy he he.

nie mów o tym na głos! bo to "pe" jest.

a co do 3000 wirusów to prawda.

a vista ma ponoć już zintegrowany z systemem Antywir. jaka jest jego nazwa?

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #13 dnia: 25.09.2009, 19:55:38 »
Format dysku - najlepszy antywirus microsoftu.
no nie wiem na moim starym kompie jeden dysk 80mb jest stracony bo wirus schował się w MBRach i nie można go wykurzyć. chyba że za pomocą linii komend DOS-a umiesz ustawić działanie głowic :D
kiedyś w szkole dorwałem spis antyvirusów i Panda zarąbuje najwięcej ram'u i procka.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Antywiry
« Odpowiedź #14 dnia: 25.09.2009, 19:56:30 »
jeśli dziala tak samo dobrze jak zapora windows, to po co to komu wiedzieć :D Vista i tak ssie po całości.