Autor Wątek: Smutne przemyślenia :(  (Przeczytany 10691 razy)

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #15 dnia: 09.07.2008, 16:06:17 »
Każdy ma tutaj rację. Niby hydepark było by najłatwiej rozkręcić, ale to bez sensu, bo powinniśmy się trzymać tematyki Pegasusa. Myślę, że największa szansa jest na udzielanie się ludzi w tematach o grach, bo każdy ma jakieś wspomnienia z daną gra, tylko, że poza moimi tematami o grach został założony tylko chyba jeden innego user'a o Goal'u. Może poprawi sytuację jak się doda nowe gry i przy ściąganiu romu odnośnik do tematu :)

Evil

  • Gość
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #16 dnia: 09.07.2008, 16:27:14 »
warto sprawdzić, ale moim (jakże pesymistycznym) zdaniem niewiele to da. :( bo w sumie teraz ludzie mogą pisać o swoich ulubionych grach (chociażby o tych, o które proszą w "szukajce"), ale jakoś nikt tego nie robi.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #17 dnia: 09.07.2008, 16:38:45 »
Należy też pamiętać o tym, że forum jest dodatkiem do strony, a nie na odwrót :) Odnotowując codziennie kilkaset wejść widać, że ludzie się cały czas interesują tą tematyką, a to że nie piszą nie jest, aż tak istotne.

Evil

  • Gość
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #18 dnia: 09.07.2008, 16:42:00 »
ufff wreszcie zauważyłeś te wejścia. Wiesz ile się musiałem naklikać?!? :D

A poważnie - forum jest dodatkiem, ale moim zdaniem bardzo istotnym, bo strona stroną, odwiedzisz i następny raz odwiedzasz po aktualizacji, natomiast na forum można siedzieć i gadać cały czas. :)

ed. eee a jakbyś dał informację na głównej stronie, że jak ktoś się zarejestruje na forum i nie będzie pisał, to go znajdziemy i zabijemy? ;) Niechby się co dziesiąty przestraszył, to i tak będzie sukces ;D
« Ostatnia zmiana: 09.07.2008, 16:53:22 wysłana przez Evil »

ronhi

  • Gość
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #19 dnia: 09.07.2008, 19:26:55 »
Ludzie najczęściej szukają linków.... Z byle duperelami, wiem, że chodzi o NESa głównie ale narazie nie mam innego pomysłu  :-\ ,
@Evil, piszesz, że na forum można pogadać a tak naprawde nie można tego robić bo do rozmów jest coś jeszcze potrzebne :D  ;)

Evil

  • Gość
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #20 dnia: 09.07.2008, 20:48:07 »
właśnie chodzi o to żeby było można. Jedyne czego potrzeba to: rozmówców, tematów do rozmów (zakładanych przez wcześniej wymienionych rozmówców ;)), wolnego czasu i chęci. That's all :)

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #21 dnia: 22.07.2008, 23:35:59 »
Macie nowego aktywnego użytkownika - jestem nim ja. Pomysłów mi nie brakuje. Tematy powstaną i powstają.

Mam pomysł na dział na forum rekordy, na którym można by się chwalić rekordami w różne krótkie pegazusowe klasyki jak Galaxian itp.

Może fajnym pomysłem jest pegazusowy shoutbox ?
« Ostatnia zmiana: 23.07.2008, 01:26:12 wysłana przez PegazusMaster »

Mativex

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • MatiProf
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #22 dnia: 23.07.2008, 05:12:05 »
ShoutBoxa nie można na servie zainstalować ;/ Ale rekordy fajne by bylo ;) i jeszcze możliwość dawania screenów ;)

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #23 dnia: 23.07.2008, 09:27:19 »
ostatnio jest bardzo dużo aktywnych użytkowników w porównaniu do tego co było wcześniej. "Można ich policzyc na jednej rece" A zaczęło się odemnie :D żart ale myśle że troche zrobiłem dla rozruchu forum ;D

B@Q

  • Gość
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #24 dnia: 23.07.2008, 10:28:12 »
Na szczęście forum się trochę już rozwija... Doszedli mativex, PegasusMaster,Yellow i ty Kostek...
Widze przed forum różową przyszłośĆ.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #25 dnia: 23.07.2008, 11:33:46 »
PegazusMaster - podoba mi się ten dział z rekordami :) Odpalimy go na próbę i zobaczymy jak zostanie przyjęty :)

Tym samym dostajesz tam też moda ;)
« Ostatnia zmiana: 23.07.2008, 11:38:40 wysłana przez Carnagge »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #26 dnia: 23.07.2008, 11:49:24 »
a ja bym chętnie widział możliwość oceniania gier

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #27 dnia: 24.07.2008, 20:44:35 »
Jak już jest temat o nowym dziale to wykorzystam sytuacje.
Jak zakładałem temat turnieje online pomyślałem że lepiej by było aby zrobic cały dział o tym. To tylko propozycja. Właściwie to chodzi też o kategorie.Konkretnie może to wyglądac tak:

TURNIEJE   <------ kategoria takie jak np. Sprawy forum, Pegasus gry
Turniej Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters <----- Dział
img http://Tutaj jakiś obrazek reprezentujący dany turniej/img(obrazek będzie się znajdował w "opisie tematu"[nie jestem pewnien czy na tym forum tak się da])
Ogólne na tematu turnieji <----- dział
A jak się wejdzie w dział np. Ogólne na temat turnieji Takie tematy:
Problemy
Masz pomysł na jakiś turniej? Przedstaw go!
W dziale danego turnieju mogły by byc takie tematy:
Off-top turnieju
Wyjaśnienia dotyczące problemów
Tabela turniejowa
Regulamin turnieju

To tylko propozycja ;)

bo tak to regulamin i wszystko w jednym poście jeszcze nie wiadomo w jakim temacie i sie śmietnik robi

@ proponuje też dział Archiwum w kategorii tam gdzie hyde park :P


« Ostatnia zmiana: 25.07.2008, 09:28:09 wysłana przez Kostek »

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #28 dnia: 25.07.2008, 14:43:35 »
Archiwum nie jest potrzebne, bo nie wiem po co?

Trochę nie kumam tej Twojej koncepcji tego działu Turnieje. Poza tym nie ma sensu go tak rozbudowywać, bo na razie z tego co widzę to turneij jest tylko ogłaszany a później grają tylko 2 osoby i upada...

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Smutne przemyślenia :(
« Odpowiedź #29 dnia: 25.07.2008, 15:14:11 »
forum się rozwija a co za tym idzie przybywa więcej urzytkowników którzy mogą zakładac turnieje :) co do Archiwum to żeby był jakiś porządek. Prośby o gre sprzed 1 miesiąca się walają nie wiadomo gdzie tematy które już wygasły nie są nikomu potrzebne. od tego właśnie jest archiwum - tematy które nikomu już nie są potrzebne :)