Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Rozrywka
»
Jaka to nesowa melodia?
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
2
3
4
5
6
[
7
]
8
9
10
11
12
...
33
Autor
Wątek: Jaka to nesowa melodia? (Przeczytany 93621 razy)
Maxwell
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #90 dnia:
12.09.2009, 14:03:16 »
Sorry, że tak długo zwlekałem z zadaniem kolejnej zagadki pomimo upływu grubo ponad 24 godziny od momentu zadania tej- po prostu nie chciało mi się wierzyć, że nikt jej nie zna.
A więc- to było Little Nemo etap w chmurach.
A teraz daję to:
http://www.speedyshare.com/595451683.html
Zapisane
Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG
Wiadomości: 398
!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #91 dnia:
12.09.2009, 14:07:45 »
Ferrari - Grand Prix Challenge
Zapisane
Maxwell
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #92 dnia:
12.09.2009, 14:08:29 »
No to teraz Twoja kolej, kaptuch
Zapisane
Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG
Wiadomości: 398
!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #93 dnia:
12.09.2009, 14:21:26 »
http://www.speedyshare.com/629176384.html
Zgadywać!!!
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #94 dnia:
12.09.2009, 16:50:18 »
Earth worm, czy jakoś tak.
Zapisane
Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG
Wiadomości: 398
!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #95 dnia:
13.09.2009, 12:10:49 »
Dobrze!!Teraz ty Mati
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #96 dnia:
13.09.2009, 16:26:41 »
Ok, moja zagadka znajduje się w dwóch grach, jeśli podacie jedną z nich będzie zaliczona.
W jednej grze w intro, w drógiej w pierwszym levelu, więc zgadujcie.
http://www.przeklej.pl/plik/co-to-mp3-0003t769tbq4
Zapisane
Kostek
Stały bywalec PG
Wiadomości: 317
Pegasus fan
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #97 dnia:
13.09.2009, 16:32:30 »
hmm taka muzyczka jest w crachn boys - street chalange, tylko że jakby wolniej zrealizowana, więc podejżewam że to intro jednej z gier serii z Kunio
Zapisane
VerminatorX
Mroczny Kombajnista
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 245
Jestem Spamistą.
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #98 dnia:
13.09.2009, 16:34:47 »
Wiem! To jest z kunio kun nie znam pełnej nazwy ale to była olimpiada z 5 konkurencjami - biegi, pływanie, rzut młotem, skoki o tyczce na dachach budynków i pojedynek 1 na 1. Mam tą grę ka kartridżu nawet, niestety nie znam jej pełnej nazwy jednak jestem pewien że to muzyczka z jej intra.
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #99 dnia:
13.09.2009, 17:17:52 »
No i macie racje, tyle, że Kostek podał nazwę tej gry, a więc mam dylemat, kto z was zada to zada. Którego was kolej. Dróga gra, w której słyszymy ten track w pierwszym levelu, to Down town special, też od Kunia.
Zapisane
Maxwell
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #100 dnia:
13.09.2009, 17:26:56 »
Może najlepiej będzie rozstrzygnąć to przez grę "kamień, papier, nożyczki"- czyli Kostek i VerminatorX muszą wysłać do Matiego PW o treści "kamień", "papier" lub "nożyczki" i wtedy kto wygra ten zadaje.
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #101 dnia:
13.09.2009, 17:30:53 »
Nie będziemy się bawić w jakieś durne gry, pozatym nie chce mi się czytać pw, bo to raczej służy tylko do pytań wg mnie. Poprostu kto pierwszy, ten lepszy i tyle, albo Verminatorx, albo Kostek.
Zapisane
Kostek
Stały bywalec PG
Wiadomości: 317
Pegasus fan
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #102 dnia:
13.09.2009, 17:32:12 »
co prawda byłem szybszy, więc nie wiem w czym problem . Ale że nie chce mi się w to bawic, niech kolega zada.
Pozdro
czekam na kolejne zadanie.
Zapisane
Maxwell
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #103 dnia:
13.09.2009, 18:41:24 »
Czyli jest już jasne, kto teraz zadaje.
DODANO:
Z uwagi na to, że Vermi też nie ma żadnego pomysłu, przejmuję pałeczkę i daję to:
http://www.speedyshare.com/470690829.html
Zapisane
Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG
Wiadomości: 398
!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #104 dnia:
13.09.2009, 19:52:33 »
batman & flash 2 misja???
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
2
3
4
5
6
[
7
]
8
9
10
11
12
...
33
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Rozrywka
»
Jaka to nesowa melodia?