Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Rozrywka
»
Jaka to nesowa melodia?
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
2
[
3
]
4
5
6
7
8
...
33
Autor
Wątek: Jaka to nesowa melodia? (Przeczytany 93640 razy)
Mati
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #30 dnia:
05.09.2009, 20:59:51 »
nie nie
Zapisane
Sylwssu
Użytkownik
Wiadomości: 83
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #31 dnia:
06.09.2009, 12:28:02 »
Panic restaurian czy coś takiego kucharzem się chodziło ?
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #32 dnia:
06.09.2009, 13:04:17 »
też nie
Zapisane
Maxwell
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #33 dnia:
06.09.2009, 14:00:17 »
Mati, nie wiem, czy zauważyłeś, ale minęły już 24 godziny od momentu dania zagadki.
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #34 dnia:
06.09.2009, 15:59:24 »
W takim razie kolejna zagadka, a poprzednia zagadka to był utworek z pierwszego levelu gry od Konami Akumajou special boku dracula kun, Ang Kid dracula.
No t teraz coś łatwego, to powinien raczej każdy znać heh, więc co to jest?
http://www.przeklej.pl/plik/co-to-wav-0003lg5r45a5
Zapisane
Maxwell
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #35 dnia:
06.09.2009, 16:40:41 »
Teenage Mutant Ninja Turtles 2?
Zapisane
Mati
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #36 dnia:
06.09.2009, 19:50:24 »
zgadza się. Zadajesz zagadkę.
Zapisane
Maxwell
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #37 dnia:
06.09.2009, 22:31:06 »
No to teraz ja daję to:
http://www.speedyshare.com/960395635.html
Zapisane
Sylwssu
Użytkownik
Wiadomości: 83
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #38 dnia:
06.09.2009, 22:32:18 »
Advanture Island 3 misja na pustyni
Zapisane
Maxwell
Gość
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #39 dnia:
06.09.2009, 22:38:53 »
Dokładnie. Chociaż do drugiej części tej gry (AI2) też możnaby tę muzyczkę przypisać.
Tak więc teraz Ty zadajesz.
Zapisane
Sylwssu
Użytkownik
Wiadomości: 83
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #40 dnia:
06.09.2009, 22:45:11 »
http://www.przeklej.pl/plik/yyy-mid-0003lm0fb40i
idę spać do jutra
:607:
«
Ostatnia zmiana: 06.09.2009, 23:03:10 wysłana przez Sylwssu
»
Zapisane
Sylwssu
Użytkownik
Wiadomości: 83
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #41 dnia:
07.09.2009, 22:19:42 »
Prawidłowa odpowiedź to : The Last Ninja
a oto gameplay z tą muzyczką
http://www.youtube.com/watch?v=6fLxjLVw4ts
a więc następna zagadka:
http://www.przeklej.pl/plik/uuu-mid-0003m31ru1dc
Zapisane
LISTI
Contra MasteR : )
Użytkownik
Wiadomości: 83
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #42 dnia:
08.09.2009, 11:25:44 »
strzelam ;p
The Addams Familly ? ;d
Zapisane
Sylwssu
Użytkownik
Wiadomości: 83
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #43 dnia:
08.09.2009, 11:49:59 »
Nie, zgadujcie dalej
Zapisane
Przemek_07
Stały bywalec PG
Wiadomości: 591
PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
Odp: Jaka to nesowa melodia?
«
Odpowiedź #44 dnia:
08.09.2009, 14:37:53 »
The Blues Brothers?
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
2
[
3
]
4
5
6
7
8
...
33
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Rozrywka
»
Jaka to nesowa melodia?