Też mi się tak wydaje. Jakim cudem ktoś inny może sobie rościć prawa do tekstów które np tylko ja napisałem? I to chyba od mojej wolnej woli zależy jaką solucję i gdzie umieszczam, ale z romami wrzucanymi na upload na niektórych stronach lub forach jest chyba inaczej. Jak myślicie czy rom z opisem znajdującej się na nim gry automatycznie przechodzi na własność strony lub forum? Czy też nadal właściciel może z nim robić co zechce?