Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Sprawy forum
»
Błędy / Sugestie
»
Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
2
Autor
Wątek: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie? (Przeczytany 5963 razy)
Zylok
Gość
Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
dnia:
26.07.2009, 10:58:53 »
Ja ostatnio wpadłem na pomysł, żeby zrobić jakiś dział typu"solucje, pomoc w przejściu gry", itp. Można by tam było opisywać jak przejść jakąś grę albo użytkownicy by zadawali pytania na temat gier. Co o tym myślicie :?:
Zapisane
Sylwssu
Użytkownik
Wiadomości: 83
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #1 dnia:
26.07.2009, 11:38:25 »
Jestem za
Zapisane
gararz
Stały bywalec PG
Wiadomości: 325
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #2 dnia:
26.07.2009, 12:22:23 »
Pytania można zadawać w pomocnej dłoni. A co do solucji to jest taki dział na stronce, ale nic w nim na razie nie ma, więc Carn na pewno by się ucieszył jakby ktoś jakąś solucję napisał.
Zapisane
VerminatorX
Mroczny Kombajnista
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 245
Jestem Spamistą.
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #3 dnia:
26.07.2009, 12:30:35 »
A ja nie. Od pomocy w sprawie gier jest "Pomocna dłoń" Było, nie było - Gry na NES`a to nie skomplikowane strategie ani zawiłe RPG`i żeby robić dokładny opis ich przejścia, oczywiście zdarzają się trudne momenty, jednak nie aż tak często aby robić do tego solucję, pomyślcie sami -
Solucja do takiej Contry lub Turtlesów nie ma sensu. Uważam że pomocna dłoń wystarczy, a jak już to np. Tips & Tricks.
Zapisane
gararz
Stały bywalec PG
Wiadomości: 325
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #4 dnia:
26.07.2009, 12:50:24 »
Tips&Tricks jest na stronce, tam też można by wrzucać krótkie solucje, na forum nie ma sensu zakładać nowego działu.
Zapisane
Zylok
Gość
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #5 dnia:
26.07.2009, 14:33:17 »
Cytat: gararz w 26.07.2009, 12:50:24
Tips&Tricks jest na stronce
U mnie pisze, że jest dział w budowie
Zapisane
gararz
Stały bywalec PG
Wiadomości: 325
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #6 dnia:
26.07.2009, 15:06:33 »
Bo nie ma żadnych tricków ani tipsów, dlatego jest napisane że dział w budowie. Jakby ktoś coś napisał i wysłał adminowi to by to zamieścił.
Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG
Wiadomości: 2925
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #7 dnia:
26.07.2009, 15:42:50 »
Widzisz, miałeś pomysł, ale admin go miał wcześniej
i widzę, że zgłaszasz się jako murzyn do roboty. Pisz tipsy i tricki, na pewno zamieści
, dział na forum nie ma sensu, od tego jest pomocna dłoń.
«
Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 23:39:29 wysłana przez AdamStar
»
Zapisane
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG
Wiadomości: 403
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #8 dnia:
29.07.2009, 19:11:24 »
Tak jak mowi Mcin - Tipsy sa tylko nie ma chetnych do prowadzenia tego dzialu. Juz nie jedna osoba sie deklarowala i nic z tego nie wyszlo. Z solucjami to bedzie jeszcze gorzej - ludzia sie recenzji gier nie chce pisac, a juz widze jak ktos solucje napisze...
Zapisane
SebaSan1981
Gość
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #9 dnia:
29.07.2009, 19:22:45 »
Jakbym wczesniej poznał to forum, to tutaj wrzuciłbym swoje solucje do gier. Obecnie znajdują się one na jednak na emu-nesie (czyli niestety Waszej konkurencji). Pisanie solucji to nic trudnego, to jedynie kwestia wolnego czasu i chęci. Przeciez wielu z was przechodziło mase gier na swoje sposoby. Cóż trudnego jest w napisaniu tekstu, hostowaniu screenshotów. Przeciez każdy user może dawac solucje a nie tylko wyznaczona osoba :-)
Zapisane
Sylwssu
Użytkownik
Wiadomości: 83
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #10 dnia:
29.07.2009, 21:27:09 »
Jednak jeżeli miało by się to dziać tylko na forum to musiały by być na to "zamówienia".
«
Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 23:40:18 wysłana przez AdamStar
»
Zapisane
VerminatorX
Mroczny Kombajnista
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 245
Jestem Spamistą.
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #11 dnia:
29.07.2009, 22:10:11 »
Dla mnie pisanie SOLUCJI do gry NA NESA (dla przypomnienia, przeważają tam gry typu platformówki) jest bez sensu, trzeba być totalnym N00BEM, ślepym, głupim, nieprzytomnym, żeby sobie w takiej grze nie poradzić.
«
Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 23:40:42 wysłana przez AdamStar
»
Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG
Wiadomości: 2925
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #12 dnia:
30.07.2009, 11:44:42 »
W sumie fakt przechodzenie platformerów wymaga raczej zręczności, więc pisanie solucji typu "zabij stwora i skocz w prawo po 0,3sek" nie ma sensu. ale są jeszcze przygodówki i RPG, a te już są dobrą podstawą dla solucji. po tym można pisać, gdzie poukrywali bonusy.
«
Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 23:41:03 wysłana przez AdamStar
»
Zapisane
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG
Wiadomości: 403
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #13 dnia:
30.07.2009, 13:12:25 »
Oczywiscie jak ktos cos napisze i przesle mi na maila/pw to od razu to zamieszcze na stronie
Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG
Wiadomości: 2925
Odp: Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?
«
Odpowiedź #14 dnia:
30.07.2009, 13:23:34 »
Tak swoją drogą, jeśli nie napisali, że nie wolno umieszczać nigdzie indziej, to SebaSan1981 mógłby i na PG wrzucić solucje
«
Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 23:41:33 wysłana przez AdamStar
»
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
2
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Sprawy forum
»
Błędy / Sugestie
»
Nowy dział - solucje, pomoc w przejściu gry, co o tym sądzicie?