@Yellow dopiero teraz? O.o a najlepsze jest, że kiedy wlazłem na forum, to od razu czuję się jakoś swojsko. Wiadomo, że trochę czasu się spędziło, ale kurde wszedłem i tak wszystko po staremu - admina nie ma, spamu pełno i jak zwykle jest jakiś ktoś, kto myśli, że jest genialny i mu wszystko wolno. No normalnie wszystko jest jak było :p tylko ci, którzy nie powinni na coraz wyższych stołkach siedzą.
A PM2 chyba jest jedynym userem, który nie dostaje kasy za posty, toś się chłopie dał wykiwać :p