Autor Wątek: Akcja "Plant A Tree - posadź drzewo za darmo"  (Przeczytany 1393 razy)

plantatree

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Akcja "Plant A Tree - posadź drzewo za darmo"
« dnia: 29.06.2009, 11:17:58 »
Portal "Plant A Tree" ( newbielink:http://www.plantatree.pl/ [nonactive]) wspólnie z Wielkopolskim Parkiem Narodowym prowadzi akcję sadzenia drzew. Aby pomóc posadzić drzewo wystarczy kliknąć roślinkę na głównej stronie portalu. Dziennie każdy może kliknąć tylko jeden raz.

Klikając nie ponosisz żadnych kosztów, a możesz pomóc ratować Ziemię!

Każde drzewo średnio absorbuje 7,5kg dwutlenku węgla rocznie.

W ciągu jednego dnia posadzono już 27 drzew, co daje każdego roku 100kg CO2 mniej w atmosferze.

Zachęcam do brania udziału w akcji i przesyłania informacji o akcji gdzie to tylko możliwe. Im więcej osób bierze udział w akcji tym więcej drzew wspólnie posadzimy.