Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mischel

Strony: [1] 2
1
Konsole / Odp: Co to jest?
« dnia: 08.10.2020, 21:49:33 »
Opornik , jeśli dobrze patrzę to 1000Ω

2
Konsole / Odp: Modyfikacje i naprawy konsol - poradnik
« dnia: 15.04.2020, 13:33:52 »
Zrobione, wszytko hula. Dzięki :)

3
Konsole / Odp: Modyfikacje i naprawy konsol - poradnik
« dnia: 14.04.2020, 08:29:47 »
Gdzie to przeciąłeś? Też chętnie sobie tą modyfikację zrobię :)

4
Konsole / Konsola typu terminator kanał AV
« dnia: 17.03.2020, 15:25:02 »
Witam
Mam konsolkę Conqueror, wizualnie to jakaś wariacja terminatora. Ma braki w bloku zasilania i nie działa kanał AV, podpowie ktoś co tam trzeba wlutować?


5
Pomocna dłoń / Odp: Wycena nowego IQ-502
« dnia: 04.03.2020, 07:29:49 »
Rewizja 3 czyli najgorsza. Wystaw na allegro od 1zł a zejdzie powyżej 1000zł

6
Prawie na 100% ori. Kart kupiłem w zestawie z mt777dx od gościa handlującego starociami. Jeszcze tył, różnica kolorów wynika z innego oświetlenia. Ogólnie wygląda ja nówka :)

8
Konsole / Odp: Mini-NES - ciekawa konsola
« dnia: 24.06.2019, 22:15:00 »
Coś mi się majaczy że w latach 90 kolega miał coś takiego. Miało właśnie gry w pamięci a kartridż najpierw wkładało się w jakąś przejściówkę a dopiero to razem w konsolę. Fajna zdobycz :)

9
Konsole / Odp: Składanka z możliwością zapisu stanu gry
« dnia: 15.05.2019, 08:32:38 »
Mam dwa albo trzy takie karty ale szczerze powiem nie wiem jak to się ten stan gry zapisuje.

10
Dziś pograłem trochę na MT777DX i nie ma tego problemu, tylko obraz słaby...

11
Niestety nic nie ma, a nie mam do niej pudełka.

12
Niestety wciskanie resetu ma taki sam skutek co włączenie wyłączenie. Obraz jest albo cały szaty z kilkoma artefaktami albo niebieski z dwoma kolumnami szarych pasów. Trzeba trochę odczekać żeby uruchomić ponownie. Tak to wygląda

13
Konsole / Dziwny probelm z odczytem złotej piątki/czwórki
« dnia: 09.05.2019, 07:42:46 »
Witam
Niedawno wyrwałem ciekawego klona pegasusa. Wizualnie mocno zmęczony ale obraz super, dużo lepszy niż MT777DX i innych testowanych przeze mnie klonach z tamtych lat. Konsolka czyta wszystkie karty ale ma problem ze złotą 5. Przy pierwszym jej uruchomieniu zawsze powita mnie szary ekran z kilkoma artefaktami, wyłączę włączę i można grać godzinami ale pod warunkiem że się jej nie wyłączy. Żeby ponownie zagrać trzeba trochę odczekać tak jakby musiała ostygnąć inaczej przy próbie włączenie będzie tylko kolorowy ekran z błędami. Problem występuje tylko ze złotą 5/4, 168in1 można sobie włączyć wyłączyć kiedy się chce i wszystko hula. Załączam zdjęcia środka, może ktoś coś wyłapie.






15
Konsole / Odp: Konsola RS-37
« dnia: 22.12.2018, 07:56:26 »
Ja gdzieś w necie znalazłem poradę na poprawę obrazu w mt777dx. Polega to na wlutowaniu opornika na torze video, po zastosowaniu kolory są dużo lepsze.

Strony: [1] 2