Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - laserbeam

Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8
76
Kosz / Piosenka o pegasusie :)
« dnia: 08.02.2010, 21:27:57 »
http://www.milanos.pl/vid-9391-Pegazlom.html

Gość jest przegięty ;) Praktycznie samą prawdę w dodatku mówi ;)

77
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 08.02.2010, 21:25:27 »
O mamo.. gdzie by mi się tak chciało bawić.. wolę wziąć obudowę od innego carta. Albo skleić starego "na pałę" to znaczy jedną część do drugiej ;) Oczywiście nie kropelką czy superglutem tylko takim fajnym gumowym klejem który nie niszczy PCB, nie wżera się w plastik, nie twardnieje na skałę i łatwo możda go wydłubać jeśli się chce ;)

78
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 08.02.2010, 21:00:07 »
Układy to najprędzej sprężonym powietrzem chyba.. Nie wiem jak to zrobisz ale pochwal się efektem końcowym, bo wydaje mi się że będzie ładniejszy niż go z fabryki wypuścili :)

EDIT: Adam, powiesz mi w jaki sposób dorabiasz zaczepy? I z czego :)

79
Konsole / Odp: Pad IQ-502 z gniazdem jack na słuchawki
« dnia: 08.02.2010, 20:56:00 »
Pamiętam że ja też miałem kiedyś pady ze słuchawkami. Były chyba przy tym włoskim pegasusie. Kurczę, muszę go na wiosnę gdzieś znaleźć..

80
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 08.02.2010, 17:23:18 »
Hehe, z doświadczenia wiem że styki można też czyścić tą pastą. potem na sucho wytrzeć ręcznikami papierowymi i będzie dobrze. TEMPO usuwa cały tłuszcz z powierzchni czyszczonych. Dzięki wam wszystkim, W przeciągu miesiąca pochwalę się efektami mojej pracy. Przynajmniej tego carta z Ghostbusters 3 muszę doprowadzić do idealnego stanu.

81
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 07.02.2010, 18:38:26 »
Jest ;) Oryginalnie mój kart wyglądał tak:



Mcin: link do innego portalu o nesie zamieniłem na zdjątko z imageshacka.

82
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 07.02.2010, 17:35:39 »
Przemek, niemalże identycznie wygląda w środku mój DARYAR..

83
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 07.02.2010, 16:40:49 »
Dobra, dzięki. Ryski najwyżej spoleruję pastą TEMPO do karoserii samochodowych. Z doświadczenia wiem co potrafi wypolerować ;) Dzisiaj wezmę się za szukanie etykiet na necie, a gdy przyjdą mi pieniądze za telefony to zakupię pastę i zaniosę drukarkę do naprawy.

EDIT:

Na poczekaniu zrobiłem sobie etykietkę na Ghostbusters 3. Co myślicie?


84
Gry na Pegasusa / Odp: projekt boxu do Carda
« dnia: 07.02.2010, 15:11:50 »
Przed chwilą chciałem wydrukować na technicznym, ale wpadło mi trochę drobniaków do środka drukarki i nie chcę jej uruchamiać. Po prostu kartkę technicznego dociąłem na rozmiar A4 i na tym chciałem druknąć. Aha, Rantarun, coś Ci znikło z drugiego posta, albo mi się wydaje.

85
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 06.02.2010, 23:35:25 »
Maarios, wiem o tym, bo jak byłem mały to "tuningowałem" resoraki malując je lakierem do paznokci. Potem jak się chciało inny to jeśli zmywaczem pojechało po szybce to matowiała. Hamster, a skąd kupujesz taśmę taką szeroką? Chodzi mi i o jednostronną i dwustronną tak żeby były na szerokość labela. Poczekam jeszcze na wypowiedź AdamStara, i zobaczymy czy umiem to wykonać. Jeśli tak to pochwalę się efektami oczywiście. I jeszcze pozostało pytanie: czym polerować ryski carta?

86
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 06.02.2010, 21:37:35 »
Do zdarcia labela już doszedłem. Z doświadczenia wiem że najlepsza na klej jest benzyna. Zawsze idę do skutera i spuszczam trochę żeby coś wyczyścić. Jeżeli nie chcesz tłustych śladów to trzeba się zaopatrzyć w benzynę do zapalniczek Zippo, czyli taką w puszkach 0.33 po 8zl jakoś. Po niej nie zostaje tłuszcz.

87
Gry na Pegasusa / Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 06.02.2010, 21:04:39 »
Witam. Chciałem zapytać bardziej doświadczonych: w jaki sposób odbywa się restauracja carta? Jakimi środkami czyścić i ewentualnie polerować? Na czym drukować labele i skąd je brać? Chciałbym (z nudów) doprowadzić wszystkie te carty które mam od AdamStara odnowić. Ale do stanu takiego jak w fabryce :)

88
Kosz / Odp: Lockerz
« dnia: 04.02.2010, 17:14:42 »
Ja mam konto na Lockerz, ale od niedawna. Mam bodajże 58PTZ. Jeszcze nie byłem na żadnym rozdaniu, ale mam zamiar dozbierać na PSP. Jeżeli ktoś chciałby zaproszenie to proszę pisać na PW, wyślę każdemu.

89
Kosz / Odp: Konsolki
« dnia: 29.01.2010, 23:10:00 »
Jaka machina :D ja niestety mam Daryara:


90
Hyde Park / Odp: Telefony
« dnia: 29.01.2010, 15:52:30 »
Nie mam do niego nic, ale chyba nie wykrywałoby go.

Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8