Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - laserbeam

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
61
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa carta
« dnia: 16.02.2010, 21:09:47 »
Jasne. Najpierw spróbuj denaturatem lub spirytusem przeczyścić styki carta. Jeśli nie pomoże to jeżeli gra jest na układach scalonych to czasem możliwa jest naprawa. Jednak gdy jest na "glucie" to niestety nie. Taka jest moja opinia. Ale poczekaj na zdanie speców z forum.

62
Rozrywka / Odp: Przekręcanie skrótów :D
« dnia: 16.02.2010, 21:02:53 »
Bardzo Duży Burdel

ZEN

63
Rozrywka / Odp: Przekręcanie skrótów :D
« dnia: 14.02.2010, 21:21:39 »
Ładuję Ku-ę Sandałem

CBŚ proszę

64
Hyde Park / Odp: Telefon dla emulanta
« dnia: 13.02.2010, 16:29:00 »
Polecam Sony Ericssona V630i i C702 jeśli chodzi o NesCube. Działa szybko, nie ma problemów z większością gier.

65
Komputery i Konsole / Odp: wasze kolekcje
« dnia: 13.02.2010, 09:08:13 »
Telefony to takie moje hobby.

66
Gry na Pegasusa / Odp: Gry na pistolet
« dnia: 11.02.2010, 21:54:12 »
Ten pistolet ma odrzut nawet :D fajny bajer! Ciekawe czy ktoś w polsce takiego ma..

67
Gry na Pegasusa / Odp: projekt boxu do Carda
« dnia: 11.02.2010, 18:45:37 »
Ok, dzięki, działa :) jak tylko wrócę do domu (wychodzę na chwilę) to zrobię foto "prototypu" xD

68
Komputery i Konsole / Odp: wasze kolekcje
« dnia: 11.02.2010, 18:11:45 »
http://img704.imageshack.us/img704/7925/dsc00057edit.jpg

Obecnie wszystko co posiadam go grania. Brakuje telefonu SE W380i, dwóch W580i i SE C702 bo robiłem nim zdjęcia.. Nie jest zbyt różowo, ale na razie wystarczy. Do DARYARA mam 2 pady, 2 zasilacze 850mA, zasilacz 1000mA, Chinche oraz RF. Komputer ma 7 lat. Początkowo siedziało w nim:

GeForce 4 MX440
256MB RAM
60GB HDD
Czytnik Combo LG
Pentium 4 2.4Ghz
Nagrywarka CD LG

Teraz:

GeForce 7300GT
1GB RAM
220GB HDD
Nagrywarka Combo LG
Pentium 4 2.8Ghz (mała zmiana, ale była okazja kupić go za 20zł to wziąłem)
Nagrywarka CD LG


Telefony:

4 V630i Tuning
2 W580i Tuning
K550i Tuning
W300i Tuning
Z530i Tuning
Z310i
2 C75
K300i

Chyba tyle. Jeśli coś mi się przypomni to napiszę.

69
Gry na Pegasusa / Odp: projekt boxu do Carda
« dnia: 11.02.2010, 17:46:09 »
Dobra, może to zabrzmi trochę głupio, ale.. jak to wydrukować? Gdy drukuję na A4 to wychodzi mi takie wielkie że prawie kart by przez szybkę przelatywał :( jaki rozmiar kartki ustawić?

70
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 10.02.2010, 15:22:56 »
Coca-Cola raczej musi być oryginalna, bo chyba tylko ona zawiera kwas fosforowy.

71
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 09.02.2010, 20:56:49 »
Ok, dzięki. Adam jak zwykle pomocny ;) Popytam po kumplach, może mają gdzieś po strychach swoje pegasusy poupychane..

72
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 09.02.2010, 20:49:21 »
Jak dla mnie mógłbyś spróbować pastą TEMPO, ja tym usuwam rysy z ekraników z telefonów. Pasta jest LEKKO ścierna, ale tak naprawdę lekko, więc gdybyś chciał nią zetrzeć mazak to byś polerował długo i namiętnie. Ale jak mówisz że nic nie działa to warto spróbować.

73
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 09.02.2010, 19:34:37 »
Łooo ten DENDY wygląda jak DY-656! Muszę skądś takiego dorwać ;) tylko ciekawe czy na takie samo wnętrze.. I zobaczcie na to:

http://www.allegro.pl/item912687362_dendy_new_system_8_bit_nowe_tanio.html

Czy to jest Dendy?

74
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 09.02.2010, 16:56:23 »

75
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 08.02.2010, 21:58:28 »
Może i ja się pokuszę na niego.. Najwyżej sprzedam telefon albo ZEN-a

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8