46
Gry na Pegasusa / Odp: Wytropmy carty
« dnia: 21.02.2010, 18:47:42 »
U mnie na Ostrowcu- krucho strasznie. Zarówno ze sprzętem jak i z grami. Było parę gier pojedynczych, a reszta to dziadostwo. Konsolki- tylko klawiatury/PolyStation/BS500-AS i podobne kupska..
Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywiście chodziło o Polystation.
Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywiście chodziło o Polystation.

A w którymś kevinie doszedłem do etapu z walizkami wyrzucanymi z windy i.. nie wiedziałem co dalej
.
