Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - laserbeam

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
46
Gry na Pegasusa / Odp: Wytropmy carty
« dnia: 21.02.2010, 18:47:42 »
U mnie na Ostrowcu- krucho strasznie. Zarówno ze sprzętem jak i z grami. Było parę gier pojedynczych, a reszta to dziadostwo. Konsolki- tylko klawiatury/PolyStation/BS500-AS i podobne kupska..

Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywiście chodziło o Polystation.

47
Kosz / Odp: Sprzedam MT-777DX
« dnia: 19.02.2010, 20:52:49 »
Sry, przekręciłem taką ważną informację! Nie sobota tylko środa, kurczę. Tak patrzę na ostatni post draakhul'a i myślę "w jaki poniedziałek" i dopiero się skapnąłem że dałem plamę. Sorka.

48
Kosz / Odp: Sprzedam MT-777DX
« dnia: 19.02.2010, 20:02:52 »
Koleś mówi że będzie miał na sobotę kasę, ale ja tam mu nie ufam za bardzo :| Jeśli znajdzie się kupiec to sprzedawaj, a jeśli nie to ja go wezmę.

49
Konsole / Odp: DARYAR COMPUTER VIDEO GAME
« dnia: 18.02.2010, 21:50:18 »
Po prostu nie ma żadnej reakcji :| Trudno, mam nadzieję że dorwę lepszą konsolę :)

50
Gry na Pegasusa / Odp: Gry dla dzieci 4-6 lat
« dnia: 18.02.2010, 20:31:38 »
W sumie racja.. Zarejestrowałem się na tym forum między innymi po to żeby zobaczyć ilu jeszcze ludzi pamięta o pegasusach, i okazało się że jest nas sporo :) A co do gier to sam spędzałem czasami po 12h przed Call of Duty 1 na multi, ale dałem sobie spokój, bo to marnotrastwo czasu jest. Górę wziął natomiast skuter i pegasus :)

51
Pamiętam że swojego czasu rozumiałem Mahjonga :D A w którymś kevinie doszedłem do etapu z walizkami wyrzucanymi z windy i.. nie wiedziałem co dalej :D

52
Gry na Pegasusa / Odp: Gry dla dzieci 4-6 lat
« dnia: 18.02.2010, 20:03:38 »
Gdybym ja miał kogoś do wspólnego grania.. Wszyscy tylko "oo na pegasusie gra, hahaha".. Denerwują mnie tacy ludzie. Każdy ma swoje pasje i im poświęca czas, a że moją jest pegasus to powinna być już wyłącznie moja sprawa. Ale koniec OT. Może zaproponuj CHIP 'n DALE 'a? Myślę że powinno się spodobać :)

53
Konsole / Odp: PEGASUS IQ-502 - fotoprezentacja
« dnia: 18.02.2010, 19:56:53 »
Przypominam o sprawdzeniu polaryzacji zanim podłączysz!

54
Konsole / Odp: DARYAR COMPUTER VIDEO GAME
« dnia: 17.02.2010, 20:08:31 »
Oczywiście. WD-40 nie "wyżera" plastiku, jedynie może go natłuścić. Ale zakładam że taki sam a nawet lepszy efekt można by uzyskać preparatem "plak" do plastików samochodowych. Myślę ze po wytarciu ręcznikami papierowymi konsolka mogłaby zyskać  na wyglądzie i działaniu "wyrzutni". Tylko oczywiście nie zapaćkać elektroniki konsoli.

A co do DRAYAR'a to uestetyczniłem trochę tą moją przeróbkę wysuwaczki:
Kurczę, foto trochę później, pewnie wieczorkiem, ponieważ aparat odmówił posłuszeństwa i robi tylko czarne zdjęcia :(.

Z dniem dzisiejszym DARYAR zakończył swój nędzny żywot :D W sumie ta konsola pracowała jakieś 3h max. Przykro mi to mówić, ale nikomu jej nie polecam. Chyba że jesteś kolekcjonerem wszystkiego co ma jakikolwiek związek z Pegasusem. ;)

55
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 17.02.2010, 20:00:58 »
Wiem o cenie minimalniej, ale zawsze można do sprzedawcy napisać że na przykład "daję 30zł i biorę teraz". Dlatego wstawiłem.

56
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 17.02.2010, 19:38:14 »
http://www.allegro.pl/item920953351_mega_zestaw_pegazus_masa_gier.html

Pegasus może i do kitu, ale złota czwórka w zestawie, 1 dzień do końca, a cena-10zl! :)

57
Gry na Pegasusa / Odp: Gry dla dzieci 4-6 lat
« dnia: 17.02.2010, 16:29:47 »
Ja nie miałem jej nigdy. Jeżeli byłaby na co trzecim to miałbym ją gdzieś 9x, a nie mam wcale :)

58
Kosz / Odp: Sprzedam MT-777DX
« dnia: 17.02.2010, 14:17:03 »
Jeżeli w tym tygodniu kumpel "łyknie" ode mnie W300i to rezerwuję ją sobie. Do piątku dam Ci odpowiedź.

59
Gry na Pegasusa / Odp: Gry dla dzieci 4-6 lat
« dnia: 17.02.2010, 14:13:24 »
Ja zaproponuję Mickey's safari in Letterland. Dokładnie ta sama grafika, poziom trudności itd. Tylko że ja nigdzie tej gry nie widziałem..

60
Rozrywka / Odp: Przekręcanie skrótów :D
« dnia: 16.02.2010, 21:47:29 »
Chupa Chups (nie wiem, ale chyba tak to się pisze :))

PCB

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8