Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - laserbeam

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8
31
Konsole / Odp: Jak usytuowane są sygnały na płytce pada?
« dnia: 14.03.2010, 15:35:38 »
A no to sorka :) w takim razie wystarczy wyjście 15 i wejście 9, albo odwrotnie. Zależy w którą stronę chcemy przelotkę :) myślę że do wykonania i to nawet dosyć prosto :)

32
Kosz / SPAM: Coś z chipem NEC, wyprodukowane w japonii.
« dnia: 14.03.2010, 15:12:14 »
Elektronik/pegasusman :D

33
Do czego się to może przydać? Nie chce mi czytać tej gierki.

35
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 14.03.2010, 12:45:28 »
Wystarczyłoby trochę przyhardkorzyć i iść do jakiegoś zakładu żeby wykonali dokładną formę na przód i tył karta i droga wolna. Tyle że nie byłoby czym wlewać plastiku tak szybko żemy nie zastygł.

36
Gry na Pegasusa / Coś z chipem NEC, wyprodukowane w japonii.
« dnia: 14.03.2010, 12:05:15 »


Kumpel dał mi parę gierek z friko a w tym takie coś. Co to może być i czy jest to coś warte?

37
Hyde Park / Odp: Naklejki - drukowanie
« dnia: 14.03.2010, 10:32:08 »
Wycinaj żyletką albo nożykiem do tapet.

38
Konsole / Odp: Jak usytuowane są sygnały na płytce pada?
« dnia: 14.03.2010, 09:27:41 »
Wydaje mi się że aby zrobić przejściówkę potrzebna by była płytka gry (najlepiej zepsutej) od NESa i wejście na carty od pegasusa. Pozamieniać kilka pinów kabelkami to już nie problem :)

39
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 14.03.2010, 09:23:33 »
Dokładnie. To jak z pegasusami. Podróbki w 99% będą gorsze od oryginału. Dołóż pieniędzy, kup PSP, przerób i gry z pegsa pójdą :)

40
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 14.03.2010, 08:47:39 »
Chodzi ci o papierowe czy o ten plastik na płytkę drukowaną?

Jak to papierowe to przecież możesz sobie w domu zrobić :) a jeśli ten plastik.. cóż.. mam kilka rozwalonych cartów, ale te nie przypuszczam żeby Ci się spodobały.

41
Nawet ładna ta konsola :) Nie chciałbyś jej sprzedać? Ale co do tego to na PW. Prezentacja jest jak zawsze tak dogłębna że nie ma się o co dopytać :) Oby tak dalej :)

42
Gry na Pegasusa / Odp: Modyfikacja cartridge'y
« dnia: 06.03.2010, 10:25:28 »
Bo może tu różne kombinacje (np. 3 naraz) dopiero dają inne gry, ale z tym to do Adama tylko :)

43
Gry na Pegasusa / Odp: Modyfikacja cartridge'y
« dnia: 06.03.2010, 07:51:54 »
Kiedyś było to na forum i wyjaśniane też było. Po prostu dla producenta carta oszczędniej było wydać kasę na 1 rodzaj PCB niż projektować drugi, dlatego zrobili taki myk że na niektórych jest wiele gier, tyle że otrzymuje się je właśnie przez zlutowanie ścieżek, bo to tańsze jest.

44
Konsole / Odp: COMPUTER VIDEO GAME DY-656-400 - fotoprezentacja
« dnia: 03.03.2010, 19:11:27 »
Adam, zapomniałem Ci powiedzieć że przyciski na padach są zamienione. W sensie że oryginalnie czerwone są na dole a żółte na górze.

45
Kosz / Odp: Sprzedam MT-777DX
« dnia: 24.02.2010, 19:52:35 »
Koleś d fona nic się nie odezwał, więc usuwam się z kolejki.

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8