31
Konsole / Odp: Jak usytuowane są sygnały na płytce pada?
« dnia: 14.03.2010, 15:35:38 »
A no to sorka
w takim razie wystarczy wyjście 15 i wejście 9, albo odwrotnie. Zależy w którą stronę chcemy przelotkę
myślę że do wykonania i to nawet dosyć prosto
w takim razie wystarczy wyjście 15 i wejście 9, albo odwrotnie. Zależy w którą stronę chcemy przelotkę
myślę że do wykonania i to nawet dosyć prosto

