Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - laserbeam

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8
16
Gry na Pegasusa / Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
« dnia: 09.04.2010, 17:49:44 »
Ghostbusters 3 zgodne z grą, a street blaster nie wiem.

17
Czyli jeśli spojrzymy od dołu na płytkę to "-" powinien być bliżej stabilizatora, tak?

EDIT1:

Kij, podłączam, najwyżej wybuchnie :D

EDIT2:

Podłączyłem na logikę i nie wybuchło :) a co najważniejsze- DZIAŁA! :D Może za tydzień dam fotki BS500-AS i się za niego zabiorę, a póki co- DZIĘKI!

18
Na razie wystarczy mi opis przeróbki Daryara. BS-em zajmę się później i wtedy odświeżę temat. Na razie wygląda tak jak na twojej fotce, tylko nie wiem jak kondensator przylutować :( tylko to mi zostało.

19
Konsole / Odp: Artykulik o konsolach z CD-Action
« dnia: 04.04.2010, 18:03:28 »
A ja z tego co wiem to Pegasus nie był zrobiony na podstawie NES-a a na Famicomie.

20
Konsole / Odp: DARYAR DY 3600 DY-656-400 - fotoprezentacja
« dnia: 04.04.2010, 16:58:41 »
Ta konsola ma podzespoły od MicroGeniusa, czyli bardzo dobrej jakości. Odpali 168in1.

21
Gry na Pegasusa / Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
« dnia: 04.04.2010, 10:13:17 »
No, niby racja.. Po świętach się zawezmę i pogadam ze wszystkimi znajomymi czy nie mają kartów. Mam nadzieję że kolekcja poszerzy się o coś więcej niż bazaraki. Koniec OT.

22
Gry na Pegasusa / Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
« dnia: 04.04.2010, 09:29:32 »
http://img28.imageshack.us/img28/6899/dsc00154j.jpg

Na razie są to wszystkie carty jakie mam. Niestety, jakie są każdy widzi.

23
Wg Ciebie jest to "tylko" analogiczne rozwiązanie, ale nie jestem na tyle zaawansowany w elektronice żeby wiedzieć co gdzie przylutować. Jeśli ktoś mi poda co gdzie i jak przylutować to ok, zrobię to, ale sam do rozwiązania nie dojdę.

Powiedz mi chociaż jak w daryarze przylutowałeś kondensator ten duży.. gdzie plus a gdzie minus. Przed podłączeniem dam jeszcze fotki tego coby mi nie wybuchło jak dostanie prądu.
Mcin: keine post pod postem!

Sry :)

24
Konsole / Odp: Problem z uruchamianiem gier - cztery konsole
« dnia: 03.04.2010, 10:39:58 »
U mnie na "klawiaturze" Snow Bros działało. Swoją drogą kupiłbym tego carta z chęcią.

25
Sprzedam / Odp: Echa Allegro
« dnia: 02.04.2010, 18:44:16 »
http://allegro.pl/show_item.php?item=973798656

Ta konsolka jest chyba wyprodukowana w firmie takiej samej jak mój DY-656. Czyli może to być konsola na scalakach.

26
Konsole / Zmiana bloku zasilania w BS-500AS i konsoli DARYAR
« dnia: 02.04.2010, 16:09:54 »
Witam. Chciałem przerobić blok zasilania w moim BS-500AS i tu mam problem, albowiem co do czego przylutować? I która nożka kondensatora to "+" a która "-"?

Fotki niżej:


Oczywiście pamiętam że był wątek z przeróbką, ale ja np. u siebie w BS nie znalazłem D1.

27
Konsole / Odp: Pegasus SP-60 - Fotoprezentacja
« dnia: 01.04.2010, 06:26:47 »
Hehe, podniosłeś mnie na duchu, bo ja nie mam żadnego oryginała, ale ze 40szt normalnych kartów.

28
Konsole / Odp: Pegasus SP-60 - Fotoprezentacja
« dnia: 27.03.2010, 17:46:21 »
Ja na jego miejscu dałbym najbardziej lubianą grę. Kupiłbym ją jakoś po taniości albo w bazaraku, wypruł i zainstalował w gnieździe. Przynajmniej zawsze by była pod ręką :)

29
Gry na Pegasusa / Odp: Naprawa (odrestaurowywanie) cartów
« dnia: 26.03.2010, 18:46:43 »
Raczej nie wróci.. Chyba że sprayem pociągniesz :) Możesz spróbować natłuścić np. olejem jadalnym, ale nic nie gwarantuję.

30
Jest to coś warte czy kompletnie nic?

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8