Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - laserbeam

Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]
106
Gry na Pegasusa / Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
« dnia: 21.01.2010, 11:07:19 »
wywalilem ta obudowe. kurde jaki ten pliastik byl tandetny.. wystarczylo lekko zgiac i pekal jak szklo. wogole nawet nie od tego byla. na niej pisalo ze jest 66 gier, a na dyskietce 103 i w dodatku nie te :D jest to cart "na glucie", plytka jest malutka, moze  z 1.5-2cm szerokosci :)

107
Gry na Pegasusa / Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
« dnia: 19.01.2010, 10:10:33 »
wiem ze to nie jest jakistam dobry kart. ja tylko sie zapytalem czy ktos mial takiego i wie co na nim jest? chcialem tylko wiedziec czy na nim jest mario, zomg. jak widac jest tez dopisek:

"Mcin: nie ma sensu zakładać wątku o każdym carcie, tutaj chyba pasuje dobzre"

wiec na logike zalozylem nowy temat o karcie,a Mcin przeniosl go tutaj. koniec wywodu i OT w jednym.

108
Gry na Pegasusa / Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
« dnia: 18.01.2010, 15:37:41 »
sa, ale jak widac oryginalnie post nie byl w tym temacie. czytaj mocniej.

109
Gry na Pegasusa / Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
« dnia: 18.01.2010, 14:21:36 »


posiadam na razie jedna gre na pegasusa i jest to ta. mial ktos taka? co na niej jest? jak znajde swoje kardridze ktore pewnie leza w garazu gdzies to zapodam fotki. ale to raczej niewczesnie :|
Mcin: nie ma sensu zakładać wątku o każdym carcie, tutaj chyba pasuje dobzre :)

dobra :)

111
Gry na Pegasusa / Odp: Wytropmy carty
« dnia: 16.01.2010, 20:30:01 »
Ostrowiec Świętokrzyski- Targowica.

Parę miesięcy temu były ale nie dam głowy za to że są. Jeśli są to rumuny sprzedają wszystko po 5-10zl. Co leci. Na scalakach, glutach, znane, nieznane, złote 5 i 4, 168 in 1.. Kiedyś tak było. Jeśli przyjdzie mi konsolka od AdamStara to przejdę się po jakieś gry może i powiem na pewno.

112
Jestem nowicjuszem w tych sprawach, ale mogę Ci powiedzieć z 70% pewności że te "na glucie" to te u których po rozebraniu widać taki czarny twardy plastik na płytce. Te na układach to są te w które masz wlutowane chipy i jest je widać. Są przeważnie większe od tych na glucie.

113
Konsole / Odp: Kolejna podróba. Miał ktoś? Naprawiał?
« dnia: 07.01.2010, 19:05:37 »
Niestety, ale już zakupił go AdamStar.
A co do obudowy to jest bardzo solidna. Twardy, szklisty wręcz plastik, i co ważne- gruby. Obudowa jest bardzo solidna.

114
Konsole / Odp: Kolejna podróba. Miał ktoś? Naprawiał?
« dnia: 06.01.2010, 18:44:55 »
Jakaś za 12zl :D, taka kolbowa. Poprawiłem tylko te od slotu na kartridż. Jeden rząd. Nie podłączałem po tym zabiegu, tak wiec powinno być wszystko sprawne. A ta druga konsolka to chyba innego producenta jest?

115
Konsole / Odp: Kolejna podróba. Miał ktoś? Naprawiał?
« dnia: 06.01.2010, 18:29:52 »
Czemu od razu chcesz ja ode mnie kupić? :D Poprawie luty wszędzie i jak nie pomoże to pomyślę nad sprzedażą :) Chcesz mieć kolejna do kolekcji? Przecież to jakiś bazarowy shit.

116
Konsole / Odp: Kolejna podróba. Miał ktoś? Naprawiał?
« dnia: 06.01.2010, 18:03:06 »
Na elektronice coś tam się znam. Mogę coś zlutować czy zrobić jakieś obejścia. Na ekranie telewizora w najlepszym wypadku jest coś takiego. Ta płytka z układami wpina się w czarne wejście pod płytą główną. Obudowa jest wykonana z grubego śliskiego plastiku, jak dla mnie jakość jest bez zastrzeżeń.



Zdjęcia płyt:






117
Konsole / Kolejna podróba. Miał ktoś? Naprawiał?
« dnia: 05.01.2010, 22:00:52 »
Siemka. Jestem tu nowy i od razu mam pytanie :) Kupilem od kolegi za 2.50 coś takiego i jest to zepsute. Co to w ogóle jest za pegasus? Miał ktoś takiego kiedyś? Naprawiał ktoś?





Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]